برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • تاریخ انتشار : 1402/06/27 - 14:08
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 144
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

در آستانه مهر 1402؛

نشست هماهنگی آغاز سال تحصیلی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد

جلسه هماهنگی و هم اندیشی آغاز سال تحصیلی جدید، 27 شهریور 1402 با حضور دکتر صالحی سرپرست، معاونین و نماینده گروه های علوم پایه دانشکده پزشکی در سالن شورای دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پزشکی، دکتر محمدرضا صالحی سرپرست دانشکده در این جلسه با بیان این که بهترین ذخایر هر کشوری سرمایه انسانی آن است گفت: بهترین های آزمون سراسری در این دانشگاه پذیرفته می شوند و تلاش ما باید به گونه ای باشد که در هنگام فارغ التحصیلی نیز بهترین باشند و اگر اینگونه شود ما ماموریت خود را به انجام رسانده ایم.
وی افزود: امسال در دانشکده پزشکی با افزایش ظرفیت پذیرش در مقطع پزشکی عمومی مواجه هستیم که باید با برنامه ریزی دقیق و همراهی بتوانیم این دوره را پشت سر بگذاریم. 
در ادامه معاونین و نمایندگان واحدها و گروه های آموزشی علوم پایه مسائل و چالش های خود را مطرح کردند. محدودیت های فضای فیزیکی، کمبود مواد و تجهیزات، فرسودگی بنا و عدم تناسب تعداد نیروی کارشناسی و اجرایی از مهم ترین چالش های مطرح شده در این نشست بود. همچنین افزایش تعامل دانشجویان بین الملل با دانشجویان ایرانی، لزوم آشنایی فراگیران از بدو ورود با مسائل پژوهشی اعم از نگارش مقاله، پروپوزال و پایان نامه نویسی، ضرورت بهبود وضعیت کلاس ها، ارتقاء سیستم های رایانه ای، افزایش ظرفیت کتابخانه و فضای قرائتخانه از جمله درخواست های حاضران در این جلسه بود. 
  • گروه خبری : حوزه ریاست,ویژه دانشگاه
  • کد خبر : 246447
کلمات کلیدی
مینا محمدی
تهیه کننده

مینا محمدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب