برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • تاریخ انتشار : 1402/06/20 - 09:39
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 135
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

با بررسی 18 پرونده؛

دومین جلسه شورای بورس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۴۰۲ برگزار شد

دومین جلسه شورای بورس دانشکده پزشکی در سال ۱۴۰۲، با بررسی ۱۸ پرونده ماموریت آموزشی داخل و خارج از کشور، فرصت مطالعاتی خارج از کشور و استاد مدعو و وابسته بین المللی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پزشکی، این جلسه روز شنبه ۱۸ شهریور با حضور دکتر محمدرضا صالحی سرپرست دانشکده، دکتر محمدرضا کرامتی معاون بین  الملل، دکتر علی حسین ثابت معاون امور هیات علمی، مدیران و معاونین بین الملل گروه های متقاضی درخواست بورس، در سالن شورای دانشکده پزشکی برگزار شد.
در این جلسه پرونده ی ۱۸ عضو هیات علمی متقاضی ماموریت آموزشی داخل و خارج از کشور، فرصت مطالعاتی خارج از کشور و جذب استاد هیئت علمی ثانویه بین المللی از گروه های مختلف مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
دکتر کرامتی معاون بین الملل دانشکده در این نشست با اشاره به دستورالعمل همکاری با اساتید ثانویه بین المللی مصوب دانشگاه در خصوص نحوه جذب و همکاری با اساتید بین المللی در قالب اساتید مدعو یا اساتید وابسته به طور جداگانه و بر اساس این دستوالعمل توضیحاتی ارائه داد.
در این جلسه پرونده های متقاضیانی از گروه های عفونی، زنان، ژنتیک، بیماری های مغز و اعصاب، کودکان، چشم پزشکی و داخلی مطرح شد. دو پرونده جذب اساتید وابسته بین المللی از گروه های ارتوپدی و فیزیک پزشکی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

  • گروه خبری : معاونت بین الملل,ویژه دانشگاه
  • کد خبر : 245988
کلمات کلیدی
مینا محمدی
تهیه کننده

مینا محمدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب