برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
با اعلام انتصاب دکتر آزاده کیومرثی به عنوان قائم مقام معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی،

اولین جلسه شورای پژوهشی دانشکده پزشکی و رتبه بندی طرح های تحقیقاتی دانشکده پزشکی در سال جدید برگزار شد

در جلسه شورای پژوهشی دانشکده پزشکی تاکید شد: دستیاران برای شرکت در آزمون ارتقا باید تا پایان اردیبهشت ماه، پروپوزال پایان نامه خود را در سامانه پژوهشیار ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشکده پزشکی، این جلسه روز دوشنبه 11 اردیبهشت در سالن دارالفنون دانشگاه برگزار شد، در ابتدای جلسه دکتر رضایی ضمن تبریک روز استاد، از انتخاب دکتر آزاده کیومرثی عضو هیات علمی گروه کودکان به عنوان قائم مقام معاونت پژوهشی دانشکده خبر داد و گفت: از تصویب تمام طرح های مصوب جلسه و رنکبندی قبلی در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه خبر داد و گفت: عمدتا در تصویب طرح ها در جلسه دانشگاه مشکلی وجود ندارد و تمام طرح ها در دانشگاه مصوب می شوند.
دکتر رضایی تصریح کرد: طرح هایی که دو مرکز هدف دارند در صورتی بودجه کامل از سوی دانشکده به آنها تعلق میگرد که دانشکده مرکز هدف اول باشد در صورتی که دانشکده مرکز هدف دوم باشد کمتر از نصف بودجه تعلق خواهد گرفت.
در ادامه دکتر کیومرثی از معاونین پژوهشی حاضر در جلسه خواست تا به دستیاران یادآوری کنند پروپوزال پایان نامه خود را تا پایان اردیبهشت ماه در سامانه پژوهشیار ثبت کنند چرا که ارائه لیست اسامی دستیاران به معاونت آموزش تخصصی و فوق تخصصی برای شرکت در آزمون ارتقا منوط به ثبت پروپوزال است.
دکتر زهرا زمانی مسئول واحد طرح های دانشکده نیز از معاونین پژوهشی خواست فرم های داوری و چک لیست ها را از طریق سامانه پژوهشیار ارسال کنند.
در ادامه معاونین پژوهشی گروه ها، طرح مصوب گروه خود را مطرح کردند، طرح ها از جهات مختلف اعم از ارتباط بین بخشی، ارتباط پایه و بالین، ارتباط با صنعت، اولویت گروه، کاربردی بودن، فیلد تحقیقاتی محقق، نوآوری، زمینه سازی انجام تحقیقات دنباله دار و... بررسی شدند
60 طرح پژوهشی مطرح و پس از بررسی 59 طرح تصویب و به دانشگاه ارسال شد.
جلسه شورای فصلی معاونت پژوهشی به میزبانی معاونت پژوهشی بیمارستان ضیائیان برگزار خواهد شد.
کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب