امروز : یکشنبه 1 تیر 1
Rss |

فرآیند پذیرش و ترخیص

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن


فرآیند پذیرش و ترخیص بیماران
اطلاعات لازم در زمان بستری:

  1. لطفا در زمان بستری اطلاعات هویتی خود را طبق شناسنامه و کارت ملی ارائه فرمائید.ارائه اصل مدارک شناسائی جهت رویت پذیرشگر الزامی می باشد.
الف: جهت پذیرش بیمارانی که نیاز به عمل جراحی دارند و به سن قانونی نرسیده اند حضوورر پدر یا قیم قانونی بیمار جهت تکمیل فرم رضایت نامه عمل الزامی می باشد.
ب: در مواردیکه عمل جراحی موثر در روابط خانوادگی و یا زناشوئی بانوان باشد مانند جراحی های خاص بیماریهای زنان قبل از عمل جراحی برای جلوگیری از اعتراضات احتمالی اخذ رضایت کتبی از همسر بیار الزامی می باشد.
2.  در صورتیکه بیمار تحت پوشش بیمه پایه میباشد لازم است دفترچه بیمه را در زمان پذیرش ارائه داده و سپس تا زمان ترخیص نزذ خود در بخش نگهداربی نماید.
3. بیمارانی که دارای بیمه مکمل هستند یک هفته پس از ترخیص با دردست داشتن اصل صورتحساب به واحد مدارک پزشکی مراجعه و مدارک لازم جهت ارائه به بیمه موردنظر را دریافت نماید.
4. بیمارانی که دارای دفترچه بیمه نیروهای مسلح میباشند قبل از بستری میبایستی به سازمان بیمه گری نیروهای مسلح مراجعه و معرفی نامه سازمان مذکور را دریافت و هنگام بستری به پذیرشگر ارائه نمایند.
5. بیماران میبایستی هنگام بستری در بیمارستان فاقد هرگونه زیورآلات باشند در غیر اینصورت طبق قوانین از ورود بیمار به اتاق عمل جلوگیری خواهد شد.
 
مدارک لازم جهت بستری:

1.اصل و کپی کارت ملی(اصل کارت اقامت یا پاسپورت بیماران خارجی)
2.اصل دستور بستری به تاریخ روز
3.تاییدیه پزشک متخصص قلب و بیهوشی,جواب آزمایش خون,سونوگرافی,رادیوگرافی,پاپ اسمیر ویا مشاوره قبل از بستری جهت ضمیمه شدن به پرونده
.اطلاعات مربوط به پذیرش درمانگاه:
شروع به کار دستگاه نوبت دهی درمانگاه ساعت 7 صبح می باشد؛ بیماران پس از دریافت نوبت درمانگاه موردنظر منتظر فراخوان پذیرش می مانند.
 
نحوه پذیرش سرپائی درمانگاه های صبح:

1.ساعت 7 صبح دستگاه نوبت دهی درمانگاه روشن می گردد.
2.متصدی اطلاعات به بیماران به ترتیب حضور در بیمارستان شماره درمانگاه مورد نظر را تحویل می دهد.
3.بیماران پس از دریافت شماره درمانگاه موردنظر منتظر فراوان پذیرشگر می مانند.
4.پذیرش گر بیمار را به صورت سیستمی پذیرش نموده و در صورت لزوم تشکیل پرونده سرپائی داده.
5.بیمار به صندوق مراجعه و پس از پرداخت قبض به درمانگاه مورد نظر هدایت می شود.
 
نحوه نوبت گیری درمانگاه عصر(کلینیک ویژه)بصورت تلفنی می باشد : 02186089001-02186089003 -02186089005-02186089007
پنج شنبه ها ساعت 12 ظهر با شماره های فوق تماس گرفته و برای هفته آینده وقت درمانگاه رزرو شود(هنگام مراجعه به کد رهگیری نیاز می باشد)
بیمارانی که در کلینیک ویژه توسط پزشک معالج جهت پذیرش بعدی تعیین وقت می گردند با مراجعه به پذیرش نوبت بعدی در سیستم HIS ثبت می گردد و نیازی به تلفن مجدد جهت وقت گیری نمی باشد.
ساعات کار درمانگاه: صبح 11-8            بعدازظهر 16-14
 
مدارک لازم جهت پذیرش درمانگاه:

1.کارت شناسائی معتبر یا کارت ملی
2.دفترچه بیمه.