امروز : یکشنبه 19 مرداد 1399
Rss | صفحه اصلی دانشکده
بازدید نوروزی دو عضو هیئت‌ رئیسه دانشگاه از مجتمع بیمارستانی یاس
3 1 1399 بازدید نوروزی دو عضو هیئت‌ رئیسه دانشگاه از مجتمع بیمارستانی یاس

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن


به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی یاس روز یکشنبه سوم فروردین ۹۹، دکتر امیرعلی سهراب پور معاون آموزشی، دکتر مهدی رضایی معاون درمان، دکتر شکوه ورعی مدیر پرستاری دانشگاه در بازدید خود از این مجتمع با دکتر فاطمه داوری رئیس و یوسف مسعودیان مدیر مجتمع بیمارستانی یاس دیدار و ضمن تبریک سال جدید، از تلاش های شبانه روزی تیم اجرایی بیمارستان، پزشکان، پرستاران و کارکنان اين مجتمع بيمارستاني در ایام نوروز قدردانی کردند.
بازدیدکنندگان همچنین از خدمت رسانی ایمن این مجتمع به عنوان خط شکن و اولین مرکز درمانی ریفرال در سطح دانشگاه برای خدمات رساني به بیماران حاد تنفسی کویید 19 در دوهفته اول اسفندماه ۹۸ که سایر مراکز درمانی در حال آمادگی برای پذیرش این بیماران بودند و همچنین اکنون که کارکنان این مجتمع به عنوان پشتیبان بیمارستان بهارلو و ضیاییان هستند تشکر کردند.
در این بازدید به تجربه موفق  مجتمع بيمارستاني ياس در آن دو هفته بحرانی در زمینه ارائه خدمات ایمن به مادران باردار، زوجین نابارور و سایر بیماران ژنیکولوژی و مراجعه کنندگان روتین بیمارستان و راه اندازی دو بخش استاندارد اورژانس مجزا در ساختمان شمالی و جنوبی مجتمع که یکی مخصوص تریاژ کرونا و دیگری بیماران غیر کرونا بود نیز اشاره شد.    منبع:بیمارستان یاس

    نظرات
    5/5 0 0 0