بررسی مسائل واحد انتظامات در کارگروه اداره درمانگاه های بیمارستان فارابی


۱۲ دی ۱۳۹۶
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، کارگروه اداره درمانگاه های این مرکز روز سه شنبه ۵ دی ماه ۱۳۹۶ با حضور دکتر مهدی صنعتکار، قائم مقام ریاست و سعید مرادی، مدیر بیمارستان تشکیل شد. مسئولین واحد حراست و انتظامات بیمارستان مهمان این جلسه کارگروه بودند و در مورد مسائل مرتبط با واحد انتظامات بحث و تبادل نظر کردند. تعداد و محل استقرار پست های ثابت انتظامات، تعداد پست های سیار، علل درخواست فراخوان انتظامات واحد ها و تعداد درخواست ها از جمله مسایل مطرح شده بود. مرادی، مدیر بیمارستان در جمع بندی مباحث این جلسه اظهار داشت: بررسی نشان می دهد که درصد بالایی از فراخوان انتظامات برای ایجاد نظم در درمانگاه ها و ناشی از اشکال در فرآیندهایی است که بهبود آن ها در دستورکاراین کارگروه قرر دارد و امیدواریم با برطرف شدن آن ها مشکلات این واحد هم کمتر شود. 
وی مشکلات موجود در درمانگاه ها را ناشی از حجم بالای مراجعین و عدم تناسب آن با ظرفیت های بیمارستان دانست و افزود: خوشبختانه مشکلات انتظامی بسیار معدود و انگشت شمار است.
دکتر صنعتکار، قائم مقام ریاست بیمارستان نیز در این جلسه با قدردانی از زحمات همکاران پرتلاش واحد حراست و انتظامات بیمارستان اظهار داشت: روزانه حدود ۴۰۰۰ نفر در درمانگاه های بیمارستان فارابی تردد دارند که مدیریت این جمعیت و نظم دهی آن ها کار مهمی است که همکاران ما به خوبی از عهده آن برآمده اند. 
پیگیری درخواست نیروی انتظامات از دانشگاه و تعامل خوب واحد انتظامات با مدیریت بیمارستان در پیگیری مسائل انتظامی، اصلاح چیدمان واحدهای پرتردد از دیگر نکات مورد اشاره دکتر صنعت کار بود.
خبر و عکس: امیدوار


منبع: بيمارستان فارابي دانشکده پزشکي