اعلام برنامه زمان بندی مجموعه استخر و سونای دانشگاه علوم پزشکی تهران طی زمستان ۹۶


۱۲ دی ۱۳۹۶
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، مديريت تربیت‌بدنی  برنامه زمان‌بندی مجموعه استخر و سوناي دانشگاه علوم پزشكي تهران (مجموعه استخر و سوناي شهيد توكلي) را طي زمستان سال ۹۶ کرد.
طبق این برنامه زمان بندی، ساعت آغاز به كار مجموعه از ۶:۳۰ صبح تعيين و فعاليت مجموعه ورزشي مذكور به جز روزهای پنجشنبه و جمعه به طور مستمر تا ۱۵ دقيقه بامداد روز بعد ادامه خواهد داشت و همکاران گرامی می توانند با ارائه کارت هاي دانشگاهي (شامل کارت دانشجويي، کارت پرسنلي، کارت عضويت هيئت علمي و يا کارت عضويت فضاهاي ورزشی دانشگاه) از امکانات این مجموعه ورزشی استفاده نمایند. ارائه چندين سانس اختصاصي برای اعضاي هيئت علمي و ايثارگران، واحدهاي متقاضي و مديران اجرايي دانشگاه، سانس هاي آموزشي برای دانشجويان، كاركنان و اعضاي هيئت علمي، سانس اختصاصي جهت تمرين تیم‌های منتخب دانشجويان و كاركنان، سانس هاي متعدد تفريحي برای دانشجويان و كاركنان دانشگاه و نيز برگزاري مدرسه آموزشی و تمرین تیم شنای فرزندان كاركنان و اعضاي هيئت علمي دانشگاه در هر دو بخش بانوان و آقایان از امکانات متنوعی است که برای همکاران در نظر گرفته شده است. علاقمندان  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۴۲۰۷۳۸ تماس برقرار کنند. 
 آدرس: خيابان نصرت شرقي، نرسيده به ميدان توحيد، دانشكده پرستاري و مامايي، مجموعه استخر و سوناي دانشگاه علوم پزشكي تهران (مجموعه استخر و سوناي شهيد توكلي)


منبع: بيمارستان فارابي دانشکده پزشکي