ثبت نام چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا آغاز شد


۴ شهریور ۱۳۹۶
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور حمایت و تشویق فعالیت های ارزشمند دانشجویان، چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا را با شعار «دانشجو، نشاط، تعالی و آرمانگرایی» برگزار می کند.
 این جشنواره صرفاً برای دانشجویان ایرانی و بین المللی دانشگاه برگزار و دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی، دکتری تخصصی، دستیاری و فلوشیپ می‌توانند با توجه به اهداف و محورهای جشنواره در آن شرکت کنند.
دانشجویان از یکم شهریورماه تا ۱۵ مهرماه ۹۶ فرصت دارند با مراجعه به نشانی الکترونیکی http://avicennastu.tums.ac.ir در جشنواره  ثبت نام و مدارک خود را ارسال کنند و فرآیند داوری نیز در آبان ماه پایان می یابد. مراسم اصلی و معرفی برگزیدگان جشنواره در روز سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶ به مناسبت روز دانشجو برگزار خواهد شد.
بخش های این دوره از جشنواره شامل آموزشی، پژوهشی، تعهد حرفه ای، قرآن و عترت، هنری-ادبی، اجتماعی، ورزشی و دانشجوی نمونه و جامع است.
به منظور آشنایی با بخش ها و موضوعات جشنواره، کانال تلگرام جشنواره دانشجویی ابن سینا به آدرس https://telegram.me/avicennastu  راه اندازی شده و دانشجویان دانشگاه می توانند با عضویت در این کانال از اخبار پیرامون جشنواره اطلاع یابند.
 


منبع: بيمارستان فارابي دانشکده پزشکي