پیام تقدیر دکتر جعفریان از عملکرد بیمارستان سینا در مواقع بحرانی


۲۳ خرداد ۱۳۹۶
به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا؛ دکتر علی جعفریان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با ارسال نامه ای از عملکرد بیمارستان سینا در زمان های بحرانی طی دو سال گذشته و در حوادث انفجار بازار تهران، ساختمان پلاسکو و حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی قدردانی نمود. متن نامه به شرح ذیل می باشد:

 

 

 

 

 

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر پورمند
رئیس محترم بیمارستان سینا

با سلام و احترام
ارائه خدمت به هموطنان شریف در لحظات بحرانی و حساس از ویژگی های گروه پزشکی است. حفظ آمادگی برای انجام وظیفه در شرایط سخت ضرورتی اجتناب ناپذیر برای مراکز درمانی پیشرو است.
بیمارستان سینا در طول دو سال گذشته در موارد متعددی در معرض این آزمون قرار گرفت از جمله موضوع انفجار بازار تهران، واقعه ناگوار ساختمان پلاسکو و حادثه تروریستی به مجلس شورای اسلامی.
خوشبختانه این بیمارستان در تمام این آزمون ها موفق عمل کرد و با تمام توان در همه سطوح شامل اساتید، دستیاران، کادر پرستاری، کارکنان اداری، حراست و پرسنل خدمات امور درمانی مجروحان اعزامی را در زمان مناسب به انجام رساند.
اینجانب لازم می دانم مراتب تقدیر خود را به جهت آمادگی همه جانبه بیمارستان سینا برای برخورد با حوادث جمعی به جنابعالی، مسئولان، مدیران، اساتید و کلیه کارکنان بیمارستان اعلام نمایم و برای همگی از درگاه خداوند سلامت و سعادت مسئلت می کنم. امیدوارم عملکرد این بیمارستان در برخورد با حوادث غیر مترقبه الگوی خوبی برای سایر مراکز درمانی دانشگاه باشد.
دکتر علی جعفریان
رئیس دانشگاهمنبع: بيمارستان سينا دانشکده پزشکي