مراسم روز کارمند در بیمارستان بهارلو برگزار شد


۸ شهریور ۱۳۹۵
گالری عکس به گزارش روابط عمومی بیمارستان بهارلو، مراسم بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند با حضور دکتر موسوی موحد، رئیس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین داوری، امام جماعت، معصومی، مدیر، قاضی، مترون، عمرانی، رئیس امور اداری، رحیمی، مسئول حراست و جمعی از کارکنان بیمارستان بهارلو، روز یکشنبه هفتم شهریورماه سال 95 در آمفی‌تئاتر بیمارستان بهارلو برگزار شد.
مراسم با پخش قرآن و سرود ملی آغاز شد. ابتدای مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین داوری، امام جماعت بیمارستان صحبت کرد، ابتدا این روز را تبریک و گفت: پیشرفت و ارتقاء خدمات بیمارستان مدیون خدمات با اخلاص و بی‌دریغ شما کارمندان است و افزود: ان شاءا... تمام خدمتتان باقیات‌صالحات باشد، وقتی نیت این است که دلی شاد، مشکلی حل شود و ...
سپس چند نکته یادآور شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین داوری گفت: امام صادق (ع) فرمودند: صدقه‌ای که خدا آن را دوست دارد، اصلاح بین مردم است و به این موضوع بین کارکنان و آشنایان تأکید کرد و در نکته بعدی به سخنرانی پیامبر اکرم (ص) اشاره کرد و بیان داشت: روزی پیامبر اکرم (ص) بالای منبر با صدای بلند سخن می‌گفتند تا جایی که زنان خانه هم‌ صدایشان را می‌شنیدند، حضرت محمد (ص) فرمودند: ای گروهی که به زبان اسلام آوردید ولی به دل نیاوردید، تجسس عیب دیگران را نکنید اگر کسی عیب‌جویی کند، خدا رسوایش می‌کند.
امام جماعت بیمارستان در پایان سخنرانش از کارکنانی که از بین ما رفتند یادکرد و برایشان طلب مغفرت و آمرزش کرد.
سپس دکتر موسوی موحد، رئیس بیمارستان به جایگاه آمد. ابتدا هفته دولت و روز کارمند را به همه کارکنان بیمارستان تبریک گفت و به نقل‌قول افزود: یکی از پیچیده‌ترین سازمان‌های دنیا، به علت تنوع فعالیت و کارکنان و ارتباطاتی که در بیمارستان وجود دارد، بیمارستان است.
رئیس بیمارستان بهارلو خاطرنشان کرد: ارباب‌رجوع ما (بیمارستان) خاص است و حتی اگر اهداف بیماران و مراجعین پیش‌بینی‌شده باشد، ما باید خیلی فراتر ازآنچه پروتکل کاری می‌خواهد انجام دهیم و افزود: اگر ما بتوانیم با بیمار تعامل خوبی داشته باشیم، در زندگی شخصی و سایر ارتباطاتمان هم تعامل خوب خواهیم داشت.
دکتر سید مجید موسوی موحد در ادامه سخنرانی‌اش به ارزش‌گذاری کار اشاره کرد و گفت: حضرت علی (ع) فرمودند: برترین کار آن است که رضایت خدا در آن باشد، انسان مؤمن همیشه مشغول کار است، بر شما باد که دست از کار و تلاش برندارید چه در زمان نشاط چه در زمان کسالت. به‌وسیله کار شایسته عمل بالا برود. از تأخیر در کارها بپرهیزید که موجب پشیمانی خواهد شد، در طلب روزی‌تان تلاش کنید و ...
سپس به توسعه کمی و کیفی و اقدامات صورت گرفته بیمارستان اشاره و از همه کارکنان تشکر کرد و گفت: انشاء ا... بیش از گذشته با همکاری شما موجب توسعه و بهبود اقدامات کمی و کیفی شود.
سپس کلیپ کارمندان بیمارستان و تلاششان در بیمارستان پخش شد.
در ادامه برنامه، اسامی برندگان خاطره‌نویسی اعلام و برندگان خاطره‌شان را بیان داشتند و جایزه‌شان اهدا شد.
سپس مراسم قرعه‌کشی کارمندان نمونه و اهداء جوایز انجام شد.
در پایان از چینی‌فروش، رئیس امور اداری قبلی بیمارستان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
مراسم با اجرای موسیقی زنده به پایان رسید.
 خبرنگار: بهاره جفائی


منبع: بيمارستان بهارلو دانشکده پزشکي