اخــــبار  


جستجو در خبرها نمایش همه موارد
Page 4 of 5 (149 items)
Prev< قبلی
1
2
3
[4]
5
بعدی >Next
#
نوع خبر
عنوان
 
v
 
 ساير تهیه گزارش گروه فرهنگی اجتماعی شبکه چهار سیما از بیمارستان روانپزشکی ایران

چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۰
در روز سه شنبه 18/5/1390، گروه فرهنگی اجتماعی شبکه چهار سیما (برنامه اردی بهشت) جهت تهیه گزارش با عنوان اندوه و افسردگی پس از زایمان از پزشکان، متخصصان و روانشناسان این مرکز، در بیمارستان روانپزشکی ایران حضور یافتند. افراد گروه خانم مریم هدیه لو و آقایان محمود میرزاخانی و مهدی غفاری خضری بودند.
 ساير تسلیت پرسنل بیمارستان روانپزشکی ایران به دکتر قدیری

سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۰
مطلع شدیم پدر بزرگوار آقای دکتر قدیری رییس محترم بیمارستان روانپزشکی ایران به دیار باقی شتافتند. بدینوسیله به ایشان و بازماندگان گرامی تسلیت عرض می نماییم. از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم آمرزش و مغفرت الهی و برای مصیبت دیدگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.
 آموزشي قابل توجه پرستاران محترم مرکز روانپزشکی ایران

سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰
مطلب آموزشی سرگرم سازی و گروه درمانی جهت مطالعه و ارزیابی پرستاران محترم مرکز ارائه می گردد.
((گروه درماني و سرگرم سازي))
كلمات كليدي : گروه درماني، گروه همگن، گروه ناهمگن، گروه بسته، گروه باز، مراحل گروه درماني، گروه هاي خودياري، روان شناسي باليني
مقدمه :
انسانها در گروههای اجتماعی متنوعی زندگی می‌کنند و فعال هستند. دراين شرايط عجيب نيست که بساری از مسائل احساسی و عاطفی آنها از روابط مخدوش شده اين گروهها ناشی می‌شود. با پی بردن به اهميت روز افزون روابط اجتماعی و ميان فردی در سالهای اخير بجای توجه به عوامل درون شخصی توجه به عوامل حاکم ميان افراد گروههای اجتماعی از اهميت بيشتری برخوردار شده است. و بر اين اساس در محيط بيمارستانهای روانی ، کلينيکها ، دفاتر مشاوره و روان درمانی و ... به شکل بنديهای گروهی توجه خاص مبذول می‌شود. امروزه انواع شيوه‌های گروه درمانی از جمله متداولترين شيوه‌های روان درمانی هستند. در مقابل گروه درمانی ، روان درمانی انفرادی قرار دارد


 ساير تبریک بیمارستان روانپزشکی ایران به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان

سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۰
فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن، ماه ضیافت الهی، ماه بخشش و بخشایش را به تمامی همکاران محترم تبریک می گوییم. امیدواریم در ماه بارش رحمت الهی و برکت لایزال خداوندی، همه بندگان از معنویات بهره مند باشند و در پیشگاه الهی سربلند گردند.
 ساير برگزاری مراسم بازدید نیکوکاران از بیمارستان روانپزشکی ایران

پنج شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
در روز پنج شنبه 30/4/1390 در ساعت 30/9 تعدادی از نیکوکاران ارجمند در بیمارستان حضور به هم رساندند. جلسه که با حضور مدیریت و رئیس امور اداری بیمارستان و کارکنان مرکز برگزار شده بود، با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز گردید.
 ساير دعوت از خیران در بیمارستان روانپزشکی ایران

پنج شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از جمعی از خیران دعوت به عمل آمده تا در روز پنج شنبه 30/4/1390 در ساعت 30/9 در سالن کنفرانس حضور به هم رسانند. در این جلسه که با حضور مدیریت و رئیس امور اداری مرکز برگزار خواهد شد، مسائل و مشکلات بیمارستان به اطلاع خیران محترم خواهد رسید.
 ساير برگزاری جلسه آموزش به بیماران در مرکز روانپزشکی ایران

دوشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۰
در روز سه شنبه 28/4/1390 جلسه آموزش مهارتهای زندگی به بیماران ترخیص شده از ساعت 10 تا 12 در مرکز جامع بهداشت روان برگزار خواهد شد. مدرسان جلسه سرکار خانم ها مونا و نازنین اسماعیلی هستند.
 آموزشي برگزاری جلسه آموزش به بیماران در مرکز روانپزشکی ایران

دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۰
در روز سه شنبه 21/4/1390 جلسه آموزش به بیماران ترخیص شده از ساعت 10 تا 12 در مرکز جامع بهداشت روان برگزار خواهد شد. مدرسان جلسه سرکار خانم ها مونا و نازنین اسماعیلی هستند.
 ساير بیمارستان روانپزشکی ایران، لوکیشن مجموعه قلب یخی

یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۰
با هماهنگی قبلی، گروه فیلمبرداری و سازندگان مجموعه قلب یخی امروز یکشنبه 19/4/1390، به بیمارستان روانپزشکی ایران آمدند و صحنه هایی از این مجموعه را آماده کردند.
 ساير 25 اردیبهشت روز بزرگداشت فردوسی گرامی باد

یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
در ایران روز ۲۵ اردیبهشت به نام روز بزرگداشت فردوسی نامگذاری شده‌است. هر سال در این روز آیین‌های بزرگداشت فردوسی و شاهنامه در دانشگاهها و نهادهای پژوهشی برگزار می‌شود.
به خاطر داستان‌سرایی تصویری فردوسی در شاهنامه، روز بزرگداشت وی را روز فیلمنامه و فیلمنامه‌نویسی نیز نام‌گذاری کرده‌اند.
حکیم ابوالقاسم فردوسی توسی (زادهٔ ۳۱۹ خورشیدی، ۳۲۹ هجری قمری - درگذشتهٔ پیش از ۳۹۷ خورشیدی، ۴۱۱ هجری قمری در توس خراسان)، سخن‌سرای نامی ایران و سرایندهٔ شاهنامه حماسهٔ ملی ایرانیان. او را بزرگ‌ترین سرایندهٔ پارسی‌گو دانسته‌اند.
 ساير فراخوان شرکت در نمایشگاه هنری به مناسبت روز زن

پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
به اطلاع خانمهای شاغل در مرکز روانپزشکی ایران می رساند حوزه مقاومت بسیج دانشگاه علوم پزشکی تهران در نظر دارد به مناسبت بزرگداشت مقام والای بزرگ بانوی اسلام فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن، مراسم جشن و نمایشگاهی از هنر بانوان شامل سفره آرایی، آشپزی، قلم کاری، سرمه دوزی و انواع هنرها، در تاریخ 4/3/1390 از ساعت 10 تا 12 برگزار نماید.
 ساير راه اندازی واحد کاردرمانی مرکز روانپزشکی ایران

پنج شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
عملیات بازسازی و نوسازی واحد کاردرمانی مرکز روانپزشکی ایران به اتمام رسید.
تجهیزات و وسایل مورد نیاز خریداری گردید و این واحد آماده ارائه خدمات به بیماران و دانشجویان محترم می باشد.
 ساير تسلیت مرکز روانپزشکی ایران به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰
پرپرشدن یاس بوستان نبوی، عصاره عصمت، آیینه پاکی، شافع محشر، صدّیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا (س) بر مسلمانان و رهروان آن حضرت تسلیت باد.
 ساير تبریک بیمارستان روانپزشکی ایران به همه استادان، مربیان و معلمان گرامی به مناسبت روز معلم و گرامیداشت یاد استاد مطهری

دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
تعليم و تعلم از شئون الهي است و خداوند، اين موهبت را به پيامبران و اولياي پاک خويش ارزاني کرده است تا مسير هدايت را به بشر بياموزند و چنين شد که تعليم و تعلم به صورت سنت حسنه آفرينش درآمد.
 ساير روز بزرگداشت سعدی گرامی باد

شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
ابومحمد مُصلِح بن عَبدُالله مشهور به سعدی شیرازی و مشرف الدین (۶۰۶ – ۶۹۱ هجری قمری) شاعر و نویسندهٔ پارسی‌گوی ایرانی است. شهرت او بیشتر به خاطر نظم و نثر آهنگین، گیرا و قوی اوست. مقامش نزد اهل ادب تا بدانجاست که به وی لقب استاد سخن داده‌اند. آثار معروفش کتاب گلستان در نثر و بوستان در بحر متقارب و نیز غزلیات وی است.
 ساير روز بزرگداشت شیخ بهایی گرامی باد

شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۰
بهاءالدین محمد بن‏ حسین عاملی معروف به شیخ بهایی (۸ اسفند ۹۲۵ خورشیدی، بعلبک تا ۸ شهریور ۱۰۰۰ خورشیدی، اصفهان) دانشمند نامدار قرن دهم و یازدهم هجری است که در دانش‌های فلسفه، منطق، هیئت و ریاضیات تبحر داشت. در حدود ۹۵ کتاب و رساله از او در سیاست، حدیث، ریاضی، اخلاق، نجوم، عرفان، فقه، مهندسی، هنر و فیزیک بر جای مانده است. به پاس خدمات وی به علم ستاره‌شناسی، یونسکو سال ۲۰۰۹ را به نام او، سال «نجوم و شیخ بهایی» نامگذاری کرد.
 ساير کاشت گل و گیاه در مرکز روانپزشکی ایران به مناسبت روز زمین پاک

سه شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۰
دوم اردیبهشت ماه به نام روز زمین پاک نامگذاری شده است. به همین مناسبت، دفتر پرستاری مرکز روانپزشکی ایران دست به ابتکار جالبی زد.
 ساير پیام تبریک بیمارستان روانپزشکی ایران به پرستاران نمونه

چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
به مناسبت روز پرستار، ضمن تقدیر و سپاس از همه پرسنل پرستاری و کادر درمان، تعدادی از پرستاران به عنوان پرستار نمونه بیمارستان روانپزشکی ایران در دانشگاه معرفی شدند که عبارتند از: سرکار خانم ها مریم باقری و لیلا تبریزی و جناب آقای روح الله غلامی.
 ساير بیست و پنجم فروردین روز بزرگداشت عطار نیشابوری گرامی باد

چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
فَریدالدّین ابوحامِد محمّد عطّار نِیشابوری (۵۴۰ - ۶۱۸ قمری) یکی از عارفان و شاعران ایرانی بلندنام ادبیات فارسی در پایان سدهٔ ششم و آغاز سدهٔ هفتم است. او در سال ۵۴۰ هجری برابر با ۱۱۴۶ میلادی در نیشابور زاده شد.
نام او «محمّد»، لقبش «فرید الدّین» و کنیه‌اش «ابوحامد» بود و در شعرهایش بیشتر عطّار و گاهی نیز فرید تخلص کرده‌است. نام پدر عطّار، ابراهیم (با کنیهٔ ابوبکر) و نام مادرش رابعه بود.
 ساير تبریک بیمارستان روانپزشکی ایران به مناسبت روز دندانپزشک

چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
بیست و سوم فروردین روز دندانپزشک نام گذاری شده است. این روز را به همه دندانپزشکان جامعه تبریک و تهنیت می گوییم و برای آنان آرزوی سلامت و موفقیت داریم.
 ساير گزارش کارهای عمرانی بیمارستان روانپزشکی ایران

چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
در جریان بازسازی و تعمیرات برخی قسمتهای بیمارستان، گزارش روند کارهای عمرانی به شرح زیر است:
 ساير فردا برگزاری جشن روز پرستار در بیمارستان روانپزشکی ایران

چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۰
به مناسبت روز پرستار مراسم جشنی توسط خانه فرهنگ تهرانسر وابسته به شهرداری منطقه 21 در روز یکشنبه 21/1/1390 از ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئاتر بیمارستان روانپزشکی ایران برگزار خواهد شد.
 ساير برگزاری مراسم گرامیداشت روز پرستار در بیمارستان روانپزشکی ایران

دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۰
در روز یکشنبه 21/1/1390 به مناسبت روز پرستار، مراسم جشنی با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مدیریت منطقه 21، خانه فرهنگ تهرانسر و با حضور مسئولان محترم این مراکز، در سالن آمفی تئاتر مرکز روانپزشکی ایران برگزار شد.
 ساير تبریک بیمارستان روانپزشکی ایران به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۰
روز میلاد بانوی بزرگ اسلام، پرستار تمام نیکی ها، پرستار تن رنجور ولایت، پرستار ارزش های مقدس عاشورا، زینب کبری(س) بر همه پرستاران و پیروانش مبارک باد.
 ساير تهنیت و شادباش مرکز روانپزشکی ایران به مناسبت فرارسیدن نوروز 1390

شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۹
نوبهار است؛ درآن کوش که خوشدل باشی / که بسی گُل بدمد باز و تو در گِل باشی
بهار پیام آور سرزندگی و شادابی و نویدبخش آغازی دوباره، از راه می رسد.
 ساير روز ملی شدن صنعت نفت گرامی باد

شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۹
پس از اشغال ایران توسط انگلیس و شوروی و سپس آمریکا در جنگ جهانی دوم، رقابت استعمارگران بر سر منافع، خصوصا نفت، تشدید شد. دولت ایران بعد از مواجهه با تقاضای شرکت‌های نفتی هر سه کشور، اعلام نمود که دادن هرگونه امتیاز باید به بعد از جنگ موکول شود، زیرا در زمان حاضر و به دلیل وجود جنگ، وضعیت اقتصادی کشورها روشن نیست. در نتیجه تقاضای هر سه دولت رد شد.
 ساير بزرگداشت سید جمال الدین اسدآبادی

شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۹
هجدهم اسفندماه روز بزرگداشت سید جمال الدین اسدآبادی را گرامی می داریم.
 ساير آغاز همکاری شهرداری محترم منطقه 21 با بیمارستان روانپزشکی ایران

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۹
شهرداری محترم منطقه 21 همکاری خود را در مورد برطرف کردن مشکلات بیمارستان روانپزشکی ایران آغاز نموده است.
 ساير آغاز طرح نوسازی دپارتمان مرکز جامع بهداشت روان بیمارستان روانپزشکی ایران

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرح نوسازی دپارتمان مرکز جامع بهداشت روان آغاز شده و در حال انجام است.
 ساير اجرای طرح بازسازی واحد کاردرمانی بیمارستان روانپزشکی ایران

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرح بازسازی واحد کاردرمانی بیمارستان روانپزشکی ایران که از مدتی پیش آغاز شده، رو به پایان است.
Page 4 of 5 (149 items)
Prev< قبلی
1
2
3
[4]
5
بعدی >Next