30 شهریور 1399
ثبت نام پیش کارورزی آذر ماه 99

ثبت نام پیش کارورزی آذر ماه 99

به اطلاع می رساند زمان ثبت نام آزمون میان دوره پیش کارورزی (آذرماه) از روز یک الی سی مهرماه در سامانه سیپاد خواهد بود . متقاضیان با ورود به سامانه سیپاد > انتخاب درخواست > انتخاب گزینه پیش کارورزی آذر 99 وارد ثبت نام شده و طبق راهنما نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

30 شهریور 1399
تمدید مهلت انتخاب واحد دانشجویان مهمان 991

تمدید مهلت انتخاب واحد دانشجویان مهمان 991

*اصلاحیه به اطلاع کلیه دانشجویان مهمان که موفق به دریافت شماره دانشجویی و یا تمدید مدت مهمانی خود در دانشگاه علوم پزشکی تهران نشده اند می رساند روز شنبه 99.07.05 سامانه جهت این امر مجددا فعال می باشد ؛ همچنین انتخاب واحد ایشان روز یک شنبه 99.07.06 خواهد بود .

24 شهریور 1399
برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه محرم و صفر 1399

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه محرم و صفر 1399

معاونت فرهنگی دانشگاه در نظر دارد به مناسبت ایام محرم و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران را برگزار کند.  سؤالات از فصل پنجم «کتاب حماسه حسینی جلد اول» اثر «شهید استاد مرتضی مطهری» با عنوان (شعارهای عاشورا) طرح گردیده است.  زمان مسابقه : از شنبه 22/6/99 لغایت جمعه 11/7/99  علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند پس از ورود به سایت این معاونت به آدرس: http://farhangi.tums.ac.ir ، در زمان مشخص شده برای مسابقه، سؤالات را به صورت آنلاین پاسخگو باشند. مهم: - برای سهولت جهت شرکت در مسابقه از مرورگرChromeیا Firefox استفاده شود.

23 شهریور 1399
چند اطلاعیه

چند اطلاعیه

دانشجویان دوره پزشکی عمومی به ادامه مطلب توجه فرمائید

20 شهریور 1399
تمدید انتخاب واحد

تمدید انتخاب واحد

- با توجه به مشکلات سامانه سیپاد در روز چهارنشبه و بروز اختلال در انتخاب واحد ، به اطلاع می رساند این انتخاب واحد تمدید و در روز شنبه 99.06.22 نیز فعال خواهد بود . خواهشمند است از ارسال درخواست در سامانه میز خدمت خودداری فرمائید.

19 شهریور 1399
تاکید مجدد بر انتخاب واحد 99.06.19

تاکید مجدد بر انتخاب واحد 99.06.19

🔴 با توجه به اینکه با حسابداری صحبت شده تا استثناً مشکلی بابت شهریه دانشجویان در روز ۹۹.۰۶.۱۹ وجود نداشته باشد، لذا مجددا تاکید می شود تمامی دانشجویان حتما انتخاب واحد خود را تکمیل نمایند . از بعد از این تاریخ به درخواست های بی موردی از قبیل نداشتن اینترنت ، اطلاع نداشتن از زمان انتخاب واحد و ... ترتیب اثری داده نخواهد شد و دانشجویان اجبار به مرخصی تحصیلی خواهند شد.

18 شهریور 1399
تمدید مهلت انتخاب واحد

تمدید مهلت انتخاب واحد

⚠️ به اطلاع می رساند انتخاب واحد برای تمامی دانشجویان مقطع علوم پایه و فیزیوپاتولوژی در روز چهارشنبه 99.06.19 باز خواهد بود . دانشجویانی که به دلایل مختلف مانند شهریه و ... مشکل داشتند انتخاب واحد خود را تکمیل بفرمایند. همچنین مواردی که درخواست خود را ارسال کردند وارد سیستم شده و خود انتخاب واحد انجام دهند

17 شهریور 1399
دروس شناور مقطع علوم پایه

دروس شناور مقطع علوم پایه

- در خصوص دروس شناور مقطع علوم پایه به اطلاع می رساند ، اخذ همزمان این دروس با واحدهای فیزیوپاتولوژی در زمانی که کلاس ها بصورت مجازی برگزار می شوند تا سقف دو درس و بدون تداخل در برنامه کلاس های آنلاین و حداقل تداخل با کلاس های آفلاین مجاز می باشد و در شرایط ارائه کلاس های حضوری هیچ تداخلی پذیرفته نخواهد شد. لذا توصیه می شود تا قبل از ورود به مقطع مبانی طب بالینی این دروس تسویه شده باشد.

17 شهریور 1399
کارت ورود به جلسه آزمون جامع علوم پایه - شهریور 99
آرشیو اخبار و مقالات