منابع آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی و پذیرش دستیار تخصصی (جدید)

2 مهر 1399

به ادامه مطلب توجه فرمائید

تمدید مهلت انتخاب واحد دانشجویان مهمان 991

30 شهریور 1399

*اصلاحیه به اطلاع کلیه دانشجویان مهمان که موفق به دریافت شماره دانشجویی و یا تمدید مدت مهمانی خود در دانشگاه علوم پزشکی تهران نشده اند می رساند روز شنبه 99.07.05 سامانه جهت این امر مجددا فعال می باشد ؛ همچنین انتخاب واحد ایشان روز یک شنبه 99.07.06 خواهد بود .

ثبت نام پیش کارورزی آذر ماه 99

30 شهریور 1399

به اطلاع می رساند زمان ثبت نام آزمون میان دوره پیش کارورزی (آذرماه) از روز یک الی سی مهرماه در سامانه سیپاد خواهد بود . متقاضیان با ورود به سامانه سیپاد > انتخاب درخواست > انتخاب گزینه پیش کارورزی آذر 99 وارد ثبت نام شده و طبق راهنما نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه محرم و صفر 1399

24 شهریور 1399

معاونت فرهنگی دانشگاه در نظر دارد به مناسبت ایام محرم و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش، مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران را برگزار کند.  سؤالات از فصل پنجم «کتاب حماسه حسینی جلد اول» اثر «شهید استاد مرتضی مطهری» با عنوان (شعارهای عاشورا) طرح گردیده است.  زمان مسابقه : از شنبه 22/6/99 لغایت جمعه 11/7/99  علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند پس از ورود به سایت این معاونت به آدرس: http://farhangi.tums.ac.ir ، در زمان مشخص شده برای مسابقه، سؤالات را به صورت آنلاین پاسخگو باشند. مهم: - برای سهولت جهت شرکت در مسابقه از مرورگرChromeیا Firefox استفاده شود.

چند اطلاعیه

23 شهریور 1399

دانشجویان دوره پزشکی عمومی به ادامه مطلب توجه فرمائید

تمدید انتخاب واحد

20 شهریور 1399

- با توجه به مشکلات سامانه سیپاد در روز چهارنشبه و بروز اختلال در انتخاب واحد ، به اطلاع می رساند این انتخاب واحد تمدید و در روز شنبه 99.06.22 نیز فعال خواهد بود . خواهشمند است از ارسال درخواست در سامانه میز خدمت خودداری فرمائید.

تاکید مجدد بر انتخاب واحد 99.06.19

19 شهریور 1399

🔴 با توجه به اینکه با حسابداری صحبت شده تا استثناً مشکلی بابت شهریه دانشجویان در روز ۹۹.۰۶.۱۹ وجود نداشته باشد، لذا مجددا تاکید می شود تمامی دانشجویان حتما انتخاب واحد خود را تکمیل نمایند . از بعد از این تاریخ به درخواست های بی موردی از قبیل نداشتن اینترنت ، اطلاع نداشتن از زمان انتخاب واحد و ... ترتیب اثری داده نخواهد شد و دانشجویان اجبار به مرخصی تحصیلی خواهند شد.

تمدید مهلت انتخاب واحد

18 شهریور 1399

⚠️ به اطلاع می رساند انتخاب واحد برای تمامی دانشجویان مقطع علوم پایه و فیزیوپاتولوژی در روز چهارشنبه 99.06.19 باز خواهد بود . دانشجویانی که به دلایل مختلف مانند شهریه و ... مشکل داشتند انتخاب واحد خود را تکمیل بفرمایند. همچنین مواردی که درخواست خود را ارسال کردند وارد سیستم شده و خود انتخاب واحد انجام دهند

زمان آزمون پاتولوژی عملی 981

17 شهریور 1399

- به اطلاع می رساند آزمون پاتولوژي اختصاصي عملي (ورودي مهر95) (باقیمانده از نیمسال 981) روز شنبه مورخ 99/7/19 ساعت 14:30 بعداز ظهر به صورت آنلاين برگزار مي گردد.

کارت ورود به جلسه آزمون جامع علوم پایه - شهریور 99

17 شهریور 1399

- جهت دریافت کارت ورود به آزمون جامع علوم پایه روز چهارشنبه 99.06.19 ساعت ۹ الی ۱۰ به اداره آموزش مراجعه کنید ؛ خارج از ساعت تعیین شده کارت داده نخواهد شد.

دروس شناور مقطع علوم پایه

17 شهریور 1399

- در خصوص دروس شناور مقطع علوم پایه به اطلاع می رساند ، اخذ همزمان این دروس با واحدهای فیزیوپاتولوژی در زمانی که کلاس ها بصورت مجازی برگزار می شوند تا سقف دو درس و بدون تداخل در برنامه کلاس های آنلاین و حداقل تداخل با کلاس های آفلاین مجاز می باشد و در شرایط ارائه کلاس های حضوری هیچ تداخلی پذیرفته نخواهد شد. لذا توصیه می شود تا قبل از ورود به مقطع مبانی طب بالینی این دروس تسویه شده باشد.

راه اندازی سامانه پاسخگوئی معاونت آموزشی وزارت بهداشت

15 شهریور 1399

در راستای تسهیل امور ارباب رجوع و تکریم ایشان و همچنین کاهش ترددهای غیر ضروری ، اقدام به راه اندازی سامانه پاسخگوئی مراجعین شده است تا به تدریج کلیه امور مرتبط به معاونت آموزشی وزارتخانه تحت پوشش سامانه مذکور قرار گیرد . بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته حداکثر تا سه ماه آتی پاسخگوئی تمامی امور از طریق سامانه مذکور صورت خواهد گرفت . هم اکنون سامانه پاسخگوئی مراجعین دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی به آدرس (http://cgme.behdasht.gov.ir/)و سامانه پاسخگوئی مراجعین اداره کل امور شاهد و ایثارگر به آدرس (https://mep.behdasht.gov.ir/vsa/s) راه اندازه شده است و ذینفعان امور مربوطه را از این طرق پیگیری نمایند .

ثبت نام دانشجویان مهمان در نیمسال 991

15 شهریور 1399

دانشجویان دکترای عمومی سایر دانشگاهها که با میهمانی آنها در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 در آن دانشکده موافقت شده از روز شنبه مورخ پانزدهم شهریورماه 1399 لغایت پایان وقت روز دوشنبه هفدهم شهریورماه 1399 بر اساس اطلاعیه درج شده در سایت معاونت آموزشی دانشگاه جهت صدور یا تمدید شماره دانشجویی میهمان ثبت نام نمایند. یادآوری می¬گردد مهلت فوق قابل تمدید نبوده و ارائه شماره دانشجویی به صورت موردی پس از انقضای مهلت فوق به دلیل مشکلات سامانه معذور می¬باشد. ضمنا انتخاب واحد نامبردگان از روز سه شنبه 18 شهریورماه 1399 لغایت پایان وقت روز پنجشنبه20 شهریور ماه 1399 می¬باشد. فرم ثبت نام سیپاد (https://sipad.tums.ac.ir/fromguest) / اطلاعیه دانشگاه (http://education.tums.ac.ir/Z6WG)

تغییر زمان آزمون اصول اپیدمیولوژی 983 و ایمونولوژی 982

12 شهریور 1399

تعیین وضعیت شهریه پردازان ترم تابستان

10 شهریور 1399

- دانشجویانی که شهریه ترم تابستان را پرداخت نکرده اند ، فقط روز چهارشنبه 99.06.12 فرصت دارند تا نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند در غیر این صورت روز شنبه 99.06.15 واحد تابستانی آنان حذف و از شرکت در امتحان ایشان جلوگیری خواهد شد . ( تا قبل از روز چهارشنبه مشکل بدهی سیستمی سال قبل مرتفع خواهد شد و دانشجویان فقط روز چهارشنبه را برای تسویه فرصت خواهند داشت.)

پیرامون ورود به مقطع کارآموزی از نیمسال 991

5 شهریور 1399

حسب دستورالعمل معاونت آموزش پزشکی عمومی ، با توجه به اینکه زمان قابل توجهی از شیوه جدید اجرای دوره مبانی طب بالینی گذشته است از نیمسال 991 شرط ورود به مقطع کارآموزی گذراندن کلیه واحدهای مقطع فیزیوپاتولوژی شامل مبانی اعصاب روان عفونی کودکان و جراحی و آمار به همراه دروس قبلی می باشد . از نیمسال 991 به بعد دانشجویان فقط می توانند یک درس حداکثر 2 واحدی از مطب 2 را با خود به مقطع استاجری ببرند. خواهشمند است به شکل گسترده به اطلاع دانشجویان رسانده شود.

انتخاب واحد نیمسال اول 1399-1400

5 شهریور 1399

به اطلاع دانشجویان مقطع علوم پایه ورودی 97 و 98 می رساند زمان انتخاب واحد نیمسال جدید از تاریخ 10 الی 13 شهریور خواهد بود ؛ در ادامه تقویم آموزشی و همچنین برنامه هفتگی دانشجویان ارسال می گردد.

مقررات و ضوابط اخذ واحد زبان به صورت غیر حضوری

3 شهریور 1399

زمان آزمون مجدد مبانی طب بالینی غدد - ویژه دانشجویان مردودی

1 شهریور 1399

- تاریخ آزمون مجدد بیماریهای غدد دانشجویان مردودی در روز چهارشنبه مورخ99/7/2ساعت 13:30 بعدازظهر به صورت آنلاین می باشد.

در خصوص انصراف آزمون جامع علوم پایه و پره اینترنی

29 مرداد 1399

- دانشجویانی که درخواست حذف آزمون جامع علوم پایه و پره اینترنی را دارند ، حداکثر تا تاریخ 99.06.08 مهلت دارند درخواست خود را از سامانه میزخدمت ارسال نمایند؛ مبتنی است به دلیل اینکه از این تاریخ اطلاعات وارد سایت سازمان سنجش می شود امکان حذف وجود ندارد.

مهلت پرداخت شهریه ترم تابستان 99

27 مرداد 1399

- به اطلاع دانشجویانی که در ترم تابستان انتخاب واحد کرده اند و هنوز شهریه خود را پرداخت نکرده اند می رساند ، در صورتی که تا تاریخ چهارشنبه ۱۳۹۹.۰۵.۲۹ نسبت به تسویه شهریه خود اقدام نکنند ، واحد آنان حذف خواهد شد ؛ بدیهی است پس از این تاریخ امکان بازگشت واحد و پرداخت شهریه نخواهد بود.

دستورالعمل جدید پیرامون ورودی به مقطع کارآموزی

25 مرداد 1399

- حسب دستورالعمل معاونت آموزش پزشکی عمومی ، با توجه به اینکه زمان قابل توجهی از شیوه جدید اجرای دوره مبانی طب بالینی گذشته است از نیمسال 991 شرط ورود به مقطع کارآموزی گذراندن کلیه واحدهای مقطع فیزیوپاتولوژی شامل مبانی اعصاب روان عفونی کودکان و جراحی و آمار به همراه دروس قبلی می باشد . از نیمسال 991 به بعد دانشجویان فقط می توانند یک درس حداکثر 2 واحدی + یک درس مبانی را با خود به مقطع استاجری ببرند. خواهشمند است به شکل گسترده به اطلاع دانشجویان رسانده شود

برنامه و سرفصل دروس ترم تابستان 983

21 مرداد 1399

برنامه و سیلابس دروس ترم تابستان که به شکل مجازی در سامانه نوید ارائه می شود در ذیل ارسال می گردد .

چهارمین مدرسه تابستانی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی (آنلاین)

20 مرداد 1399

چهارمین مدرسه تابستانی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی (آنلاین) - شیراز 15 الی 19 شهریورماه 1399 http://vu.sums.ac.ir/

سامانه "ارتباط نزدیک دانشجویان شاهد و ایثارگر

20 مرداد 1399

- با توجه به شیوع بیماری کرونا و فاصله گذاری اجتماعی و همچنین در راستای تکریم ارباب رجوع به استحضار می رساند سامانه "ارتباط نزدیک دانشجویان شاهد و ایثارگر" به آدرس اینترنتی (http://vsa.behdasht.gov.ir/) راه اندازی و در دسترس افراد متقاضی قرار گرفته است ؛ تا بدین ترتیب از سفرهای غیرضروری آنان کاسته شود . شایان ذکر است موضوعات مطرح شده از طریق سامانه مذکور حداکثر ظرف مدت 3 روز کاری منطبق بر قوانین و مقررات از طریق سامانه ذکر شده پاسخ داده خواهد شد .

برنامه آزمون معافی پیش دانشگاهی یک و دو

20 مرداد 1399

برنامه آزمون معافی پیش دانشگاهی یک و دو دوره کارشناسی و دکتری برای ورودی های قبل از سال 1398 ارسال می گردد . لازم به ذکر است آزمون در سایت exam.tums.ac.ir برگزار خواهد شد. دانشجویانی که موفق به شرکت در این تاریخ نشوند زمان بعدی برگزاری آزمون، آذر ماه 1399 خواهد بود. جهت شرکت در آزمون با نماینده ورودی خود تماس بگیرید.

پیکربندی جدید آزمون علوم پایه شهریور 99

20 مرداد 1399

با عنایت به بخشنامه جدید وزراتخانه کلیه داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون علوم پایه پزشکی شهریور 99 ، موظف به ثبت نام و شرکت در آزمون یاد شده با پیکربندی جدید و برنامه درسی ملی هستند ؛ این آزمون برای کلیه داوطلبان صرفا با پیکر بندی جدید و برنامه درسی ملی برگزار خواهد شد .

برنامه امتحانات ترم تابستان 1399 - دانشکده پزشکی

12 مرداد 1399

برنامه امتحانات ترم تابستان 1399 دروس پزشکی عمومی در ادامه ارسال می گردد

اطلاعیه دانشگاه در مورد ترم تابستان 1399

11 مرداد 1399

قابل توجه دانشجویان متقاضی ترم تابستانی سال 1399 دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تهران کلیه دانشجویان عزیزی که در ترم تابستان سالجاری ثبت نام نموده و تاییدیه ثبت نام و شماره دانشجویی دریافت نموده اند به نکات ذیل توجه نمایند. با سلام و آرزوی توفیق الهی، - تاییدیه دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق امور آموزشی این دانشگاه از دانشگاههای مبدا آنها دریافت خواهد شد. - شهریه کلیه دانشجویان مجددا بر اساس شهریه اعلام شده در اطلاعیه های قبلی، محاسبه و از طریق سامانه سیپاد اعلام خواهد شد. بدیهی است در صورت اضافه پرداخت مبالغ اضافی به دانشجو مسترد و دانشجویانی که شهریه کامل را پرداخت ننموده اند ملزم به پرداخت مابقی شهریه می­باشند. -دانشجویان شاهد و ایثارگری که مجاز به اخذ 8 واحد می­باشند. هنگام انتخاب واحد 6 واحد را انتخاب می نمایند. لکن در صورت تقاضا برای 2 واحد باقیمانده درخواست خود را از طریق میز خدمت الکترونیک دانشگاه به آدرس­­ Http://mizekhdmat.tums.ir ارسال نمایند. درخواست آنها مشروط به اینکه جزء دروس پیشنهادی در معرفی نامه میهمانی قید شده باشد توسط آموزش دانشکده اضافه خواهد شد. - برنامه و نحوه برگزاری کلاسها و امتحانات پایان ترم از طریق سایت معاونت آموزشی دانشکده های مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد. - آن دسته از دانشجویانی که هنگام انتخاب واحد در سامانه سیپاد خطای کد ملی- عدم تعریف درس و غیره را دارند مراتب از طریق این امور در دست پیگیری است. پس از رفع مشکل از سامانه در بازه زمانی انتخاب واحد، این دانشجویان باید انتخاب واحد نمایند. ضمنا در صورتیکه مشکل در بازه زمانی انتخاب واحد رفع نشود دروس آنها توسط آموزش دانشکده انتخاب خواهد شد. - دانشجویانی که متقاضی گذراندن درس تخصصی در دانشکده غیر از دانشکده مربوط به خود هستند ملزم به ارائه موافقت از دانشگاه مبداء می­باشند. هرگونه اطلاعات تکمیلی از طریق همین سایت و سایت معاونت آموزشی دانشکده های مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد. جهت شرکت در کلاسها از روز دوشنبه 13 مرداد 99 با وارد کردن شماره دانشجویی به عنوان کد کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور در سامانه نوید به آدرس ­https://tumsnavid.vums.ac.ir و انتخاب گزینه سیپاد اقدام نمایید. لینک خبر

اولین همایش بین¬المللی مجازی (وبینار) تحت عنوان "Covid19 in Iran and Europe; An update

7 مرداد 1399

اولین همایش بین¬المللی مجازی (وبینار) تحت عنوان "Covid19 in Iran and Europe; An update " که از سوی "کمیته راهبردی راهکارهای علمی مقابله با کووید 19" و با مشارکت سه مرکز علمی معتبر کشور یعنی دانشگاه¬های تهران، علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدبهشتی با هماهنگی "میز همکاری-های علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با کشور ایتالیا" در مورخ 9 و 10 مرداد ماه سال جاری برگزار می گردد.

تغییر زمان آزمون تربیت بدنی دانشجویان پزشکی

7 مرداد 1399

زمان آزمون تربیت بدنی دانشجویان دانشکده پزشکی به شرح ذیل تغییر کرد : تربیت بدنی 1 روز یکشنبه 26 مرداد ساعت 8:30 صبح - تربیت بدنی 2 روز یکشنبه 26 مرداد ساعت 9 صبح ؛ خواهشمند است به شکل مقتضی به دانشجویان اطلاع رسانی شود .

در خصوص نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

7 مرداد 1399

اعلام زمان جدید آزمون کارشناسی به پزشکی - سال تحصیلی 1399-1400

1 تیر 1

قابل توجه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی برای سال تحصیلی 1400-1399 با آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی، به اطلاع میرساند با عنایت به شرایط کنونی و تعویق آزمون کارشناسی ارشد و همپوشانی تاریخ جدید این آزمون با تاریخ اعلام شده برای برگزاری آزمون کارشناسی به پزشکی در صورت مهیا بودن شرایط، این آزمون روز پنجشنبه ششم شهریور 99 برگزار خواهد شد.

تخفیف 40 درصدی ترم تابستان مجازی برای دانشجویان دانشگاه

29 تیر 1399

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص برگزاری ترم تابستانی در سال جاری به استحضار می¬رساند میزان شهریه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که متقاضی ترم تابستانی این دانشگاه می¬باشند با 40٪ تخفیف به شرح ذیل می¬باشد. دروس نظری 1440000 ریال دروس عملی 1760000 ریال

تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش سامانه مهمانی 991

28 تیر 1399

به اطلاع می رساند با عنایت به مصوبات جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا زمان ثبت نام و ویرایش در سامانه های نقل و انتقال و میهمانی توسط دانشجویان دانشگاه های مبداء و مقصد مجدداً و تا تاریخ چهارشنبه 99.0.08 تمدید می گردد.

دستورالعمل اخذ واحد تابستانی برای دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

23 تیر 1399

دستورالعمل اخذ واحد تابستانی برای دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران : سقف انتخاب 6 واحد می باشد و سقف انتخاب واحد درس تخصصی تا 4 واحد است اولویت دانشجویان انتخاب دروس مردود شده در گذشته قرار گیرد همچنین دانشجویان فقط مجاز هستند یک درس از ترم های تحصیلی آینده خود که هنوز اخذ نکرده اند را در این تابستان انتخاب واحد کنند انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه تهران از تاریخ 99.05.04 در سامانه سیپاد آغاز خواهد شد

در خصوص برگزاری آزمونهای مجازی 982

18 تیر 1399

- دانشجویان مقاطع مختلف و به خصوص کارآموزی توجه داشته باشند ، آزمون های تمامی مقاطع به شکل مجازی و از طریق سامانه آزمون دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد ؛ آزمون مربوطه هر درس 48 ساعت قبل از تاریخ برگزاری در حساب کاربری دانشجو و بر روی سایت ذکر شده قابل مشاهده خواهد بود. دانشجویانی که به هر دلیلی آزمون را در لیست حساب خود مشاهده نمی کنند میبایست در اسرع وقت آموزش و کمیته امتحانات را در جریان قرار دهند ، به اطلاع می رساند پس از شروع امتحان مسئولیت عدم شرکت و دسترسی به عهده دانشجو خواهد بود .

در خصوص دانشجویان بالینی مبتلا به کووید 19

18 تیر 1399

به موارد تکمیلی توجه فرمائید ...

شیوه نامه و دستورالعمل برگزاری آزمون های آنلاین

17 تیر 1399

ویژه اساتید

تقویم آموزشی سال تحصیلی جدید

17 تیر 1399

تقویم آموزشی سال تحصیلی 1400-1399 دانشگاه علوم پزشکی تهران

برگزاری ترم تابستانی 1399

17 تیر 1399

با عنایت به اینکه دانشگاه علوم پزشکی تهران در نظر دارد برای دانشجویان رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری، مامایی، گفتاردرمانی و کاردرمانی سراسر کشور با ارائه دروس جداول پیوست به صورت مجازی ترم تابستان برگزار نماید؛

تمدید ترم تابستانی دانشگاه علوم پزشکی مجازی 1399

15 تیر 1399

با توجه به درخواست های زیاد دانشجویان و بعضی از دانشگاه ها مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک متقاضیان به اطلاع می رساند مقرر شد تا زمان ثبت نام به مدت یک هفته از تاریخ 99.04.10 لغایت 99.04.17 تمدید گردد.

برنامه نهایی آزمون نیمسال 982

15 تیر 1399

به استحضار می رساند تمامی امتحانات دوره پزشکی عمومی در تمامی مقاطع به شکل مجازی و از طریق سامانه exam.tums.ac.ir برگزار خواهد شد . خواهشمند است به شکل مقتضی به اطلاع تمامی دانشجویان رسانده شود.

تمدید زمان ثبت نام در سامانه نقل و انتقال و مهمانی

8 تیر 1399

- با عنایت به مصوبات تاریخ 99.03.31 ستاد ملی کرونا مبنی بر ایجاد ساز و کارهایی در راستای رفع موانع انتقال و میهمانی جهت به حداقل رسانیدن ترددهای بین استانی دانشجویان ، بدینوسیله به اطلاع می رساند زمان ثبت نام و ویرایش در سامانه های نقل و انتقال میهمانی از تاریخ 99.04.04 لغایت 99.04.14 تمدید می گردد .

جشنواره فیلم کوتاه 100 ثانیه ای

4 تیر 1399

جشنواره خاطره نویسی عهد جانانه

4 تیر 1399

آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

4 تیر 1399

👈به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی (لیسانس) سال تحصیلی ۱۴۰۰- ۱۳۹۹ می رساند، سیزدهمین دوره آزمون مذکور روز پنجشنبه ۱۶ مرداد سال جاری در دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.

اسامی دانشجویان ملزم به ثبت نام آزمون پیش کارورزی شهریور 99

3 تیر 1399

با توجه به بررسی میانگین نمرات مقطع کارآموزی برای آزمون پره انترنی اسفندماه ، تعدادی از دانشجویان مقطع کارآموزی موفق به کسب حد نصاب برای ورود به دوره انترنی نشده اند و موظف به ثبت نام در آزمون پیش کارورزی شهریور ماه 99 می باشند ؛ اسامی این افراد به شرح ذیل است : سروش دهقانی محمد ابراهیم کلانترزاده سید علیرضا حسینی محمد مهدی خاوندی سپیده حاجی ولی زاده شبستری سحر چگینی علی حیدرزاده علیرضا امامی طه بیات فاطمه اعزازی ملکی سامان خسروی ناصر خدائی

تخفیف 40 درصدی ترم تابستانی مجازی 98

3 تیر 1399

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص ثبت نام ترم تابستانی مجازی ، حسب نامه وزارتخانه دانشجویان مشمول شرکت در ترم تاستانی از 40 درصد تخفیف در پرداخت شهریه برخوردار خواهند بود . جدول نرخ شهریه در ادامه ارسال می گردد

عدم نیاز به سپردن تعهد محضری برای دانشجویان اعزامی به کنگره های خارج از کشور

3 تیر 1399

- با عنایت به اینکه مرکز مرکز پژوهشهای علمی دانشجویان دانشگاه ضمانت بازگشت دانشجویانی که برای شرکت در کنگره های علمی به خارج از کشور سفر می¬کنند را به عهده گرفته ؛ جهت صدور گواهی اشتغال به تحصیل برای خروج از کشور نامبردگان نیازی به معرفی برای سپردن تعهد محضری به اداره حقوقی ندارند که این فرایند پس از تایید استاد و یا دانشکده مربوطه انجام خواهد شد. منبعد پس از دریافت نامه شرکت در کنگره دانشجویان، گواهی اشتغال به تحصیل نامبردگان را جهت اقدامات بعدی از طریق آموزش دانشکده خود به این مرکز ارسال نمایند.

تعداد آیتم ها در هر صفحه