12 مرداد 1399
برنامه امتحانات ترم تابستان 1399 - دانشکده پزشکی
11 مرداد 1399
اطلاعیه دانشگاه در مورد ترم تابستان 1399

اطلاعیه دانشگاه در مورد ترم تابستان 1399

قابل توجه دانشجویان متقاضی ترم تابستانی سال 1399 دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی تهران کلیه دانشجویان عزیزی که در ترم تابستان سالجاری ثبت نام نموده و تاییدیه ثبت نام و شماره دانشجویی دریافت نموده اند به نکات ذیل توجه نمایند. با سلام و آرزوی توفیق الهی، - تاییدیه دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق امور آموزشی این دانشگاه از دانشگاههای مبدا آنها دریافت خواهد شد. - شهریه کلیه دانشجویان مجددا بر اساس شهریه اعلام شده در اطلاعیه های قبلی، محاسبه و از طریق سامانه سیپاد اعلام خواهد شد. بدیهی است در صورت اضافه پرداخت مبالغ اضافی به دانشجو مسترد و دانشجویانی که شهریه کامل را پرداخت ننموده اند ملزم به پرداخت مابقی شهریه می­باشند. -دانشجویان شاهد و ایثارگری که مجاز به اخذ 8 واحد می­باشند. هنگام انتخاب واحد 6 واحد را انتخاب می نمایند. لکن در صورت تقاضا برای 2 واحد باقیمانده درخواست خود را از طریق میز خدمت الکترونیک دانشگاه به آدرس­­ Http://mizekhdmat.tums.ir ارسال نمایند. درخواست آنها مشروط به اینکه جزء دروس پیشنهادی در معرفی نامه میهمانی قید شده باشد توسط آموزش دانشکده اضافه خواهد شد. - برنامه و نحوه برگزاری کلاسها و امتحانات پایان ترم از طریق سایت معاونت آموزشی دانشکده های مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد. - آن دسته از دانشجویانی که هنگام انتخاب واحد در سامانه سیپاد خطای کد ملی- عدم تعریف درس و غیره را دارند مراتب از طریق این امور در دست پیگیری است. پس از رفع مشکل از سامانه در بازه زمانی انتخاب واحد، این دانشجویان باید انتخاب واحد نمایند. ضمنا در صورتیکه مشکل در بازه زمانی انتخاب واحد رفع نشود دروس آنها توسط آموزش دانشکده انتخاب خواهد شد. - دانشجویانی که متقاضی گذراندن درس تخصصی در دانشکده غیر از دانشکده مربوط به خود هستند ملزم به ارائه موافقت از دانشگاه مبداء می­باشند. هرگونه اطلاعات تکمیلی از طریق همین سایت و سایت معاونت آموزشی دانشکده های مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد. جهت شرکت در کلاسها از روز دوشنبه 13 مرداد 99 با وارد کردن شماره دانشجویی به عنوان کد کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور در سامانه نوید به آدرس ­https://tumsnavid.vums.ac.ir و انتخاب گزینه سیپاد اقدام نمایید. لینک خبر

7 مرداد 1399
اولین همایش بین¬المللی مجازی (وبینار) تحت  عنوان "Covid19 in Iran and Europe;  An update

اولین همایش بین¬المللی مجازی (وبینار) تحت عنوان "Covid19 in Iran and Europe; An update

اولین همایش بین¬المللی مجازی (وبینار) تحت عنوان "Covid19 in Iran and Europe; An update " که از سوی "کمیته راهبردی راهکارهای علمی مقابله با کووید 19" و با مشارکت سه مرکز علمی معتبر کشور یعنی دانشگاه¬های تهران، علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران و علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهیدبهشتی با هماهنگی "میز همکاری-های علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با کشور ایتالیا" در مورخ 9 و 10 مرداد ماه سال جاری برگزار می گردد.

7 مرداد 1399
تغییر زمان آزمون تربیت بدنی دانشجویان پزشکی

تغییر زمان آزمون تربیت بدنی دانشجویان پزشکی

زمان آزمون تربیت بدنی دانشجویان دانشکده پزشکی به شرح ذیل تغییر کرد : تربیت بدنی 1 روز یکشنبه 26 مرداد ساعت 8:30 صبح - تربیت بدنی 2 روز یکشنبه 26 مرداد ساعت 9 صبح ؛ خواهشمند است به شکل مقتضی به دانشجویان اطلاع رسانی شود .

31 تیر 1399
اعلام زمان جدید آزمون کارشناسی به پزشکی - سال تحصیلی 1399-1400

اعلام زمان جدید آزمون کارشناسی به پزشکی - سال تحصیلی 1399-1400

قابل توجه داوطلبان آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی برای سال تحصیلی 1400-1399 با آرزوی موفقیت برای داوطلبان گرامی، به اطلاع میرساند با عنایت به شرایط کنونی و تعویق آزمون کارشناسی ارشد و همپوشانی تاریخ جدید این آزمون با تاریخ اعلام شده برای برگزاری آزمون کارشناسی به پزشکی در صورت مهیا بودن شرایط، این آزمون روز پنجشنبه ششم شهریور 99 برگزار خواهد شد.

29 تیر 1399
تخفیف 40 درصدی ترم تابستان مجازی برای دانشجویان دانشگاه

تخفیف 40 درصدی ترم تابستان مجازی برای دانشجویان دانشگاه

پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص برگزاری ترم تابستانی در سال جاری به استحضار می¬رساند میزان شهریه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران که متقاضی ترم تابستانی این دانشگاه می¬باشند با 40٪ تخفیف به شرح ذیل می¬باشد. دروس نظری 1440000 ریال دروس عملی 1760000 ریال

28 تیر 1399
تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش سامانه مهمانی 991

تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش سامانه مهمانی 991

به اطلاع می رساند با عنایت به مصوبات جدید ستاد ملی مبارزه با کرونا زمان ثبت نام و ویرایش در سامانه های نقل و انتقال و میهمانی توسط دانشجویان دانشگاه های مبداء و مقصد مجدداً و تا تاریخ چهارشنبه 99.0.08 تمدید می گردد.

23 تیر 1399
دستورالعمل اخذ واحد تابستانی برای دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دستورالعمل اخذ واحد تابستانی برای دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دستورالعمل اخذ واحد تابستانی برای دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران : سقف انتخاب 6 واحد می باشد و سقف انتخاب واحد درس تخصصی تا 4 واحد است اولویت دانشجویان انتخاب دروس مردود شده در گذشته قرار گیرد همچنین دانشجویان فقط مجاز هستند یک درس از ترم های تحصیلی آینده خود که هنوز اخذ نکرده اند را در این تابستان انتخاب واحد کنند انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه تهران از تاریخ 99.05.04 در سامانه سیپاد آغاز خواهد شد

18 تیر 1399
در خصوص دانشجویان بالینی مبتلا به کووید 19
18 تیر 1399
در خصوص برگزاری آزمونهای مجازی 982

در خصوص برگزاری آزمونهای مجازی 982

- دانشجویان مقاطع مختلف و به خصوص کارآموزی توجه داشته باشند ، آزمون های تمامی مقاطع به شکل مجازی و از طریق سامانه آزمون دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد ؛ آزمون مربوطه هر درس 48 ساعت قبل از تاریخ برگزاری در حساب کاربری دانشجو و بر روی سایت ذکر شده قابل مشاهده خواهد بود. دانشجویانی که به هر دلیلی آزمون را در لیست حساب خود مشاهده نمی کنند میبایست در اسرع وقت آموزش و کمیته امتحانات را در جریان قرار دهند ، به اطلاع می رساند پس از شروع امتحان مسئولیت عدم شرکت و دسترسی به عهده دانشجو خواهد بود .

آرشیو اخبار و مقالات