5 بهمن 1399
ممنوعیت ترمیم نمره

ممنوعیت ترمیم نمره

- به اطلاع می رساند در صورتی که یک دانشجو درسی را میگذراند و از لحاظ معدل مقطع نیز دارای مشکل نمی باشد به هیچ عنوان اجازه ی اخذ مجدد آن درس را برای ترمیم نمره و کسب نمره بهتر ندارد . فلذا درخواست های با عنوان ترمیم نمره درس در سامانه میزخدمت رد خواهند شد. دانشجویان در صورتی مجاز به اخذ واحد برای ترمیم معدل می باشند که معدل مقطع آنان برای ورود به مقطع بالاتر پایین تر از حد نصاب مجاز باشد که این مورد نیز تابع شرایط خاص خواهد بود.

5 بهمن 1399
پنجمین جلسه کمیسیون موارد خاص

پنجمین جلسه کمیسیون موارد خاص

- به اطلاع دانشجویان موارد خاص که در پنجمین جلسه کمیسیون در سال 1399 مجوز ادامه تحصیل را دریافت کرده اند می رساند ، به منظور استفاده بهینه از فرصت های اضافی و ارفاقی داده شده توسط کمیسیون کلیه این فرصتها مشروط به مراجعه دانشجویان گرامی به مرکز مشاوره و استفاده از خدمات مشاوره ای به منظور رفع موانع احتمالی و کمک به برنامه ریزی بهتر در استفاده از فرصت های داده شده است . لذا چنانچه گزارش عدم مراجعه این دانشجویان به مرکز مشاوره واصل شود فرصت داده شده کان لم یکن خواهد شد.

3 بهمن 1399
در خصوص انتخاب واحد دانشجویان مهمان 992

در خصوص انتخاب واحد دانشجویان مهمان 992

دانشجویان میهمان از سایر دانشگاهها که با تمدید میهمانی آنها در نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 موافقت شده میبایست از روز شنبه مورخ چهارم بهمن ماه 1399 لغایت پایان وقت روز دوشنبه ششم بهمن ماه 1399 بر اساس اطلاعیه فوق جهت تمدید شماره دانشجویی میهمان ثبت نام نمایند. یادآوری می¬گردد مهلت فوق قابل تمدید نبوده و معاونت آموزشی دانشگاه از تمدید شماره دانشجویی به صورت موردی پس از انقضای مهلت فوق به دلیل مشکلات سامانه معذور می¬باشد. ضمنا انتخاب واحد نامبردگان از روز سه شنبه 7 بهمن ماه 1399 لغایت پایان وقت روز پنجشنبه 9 بهمن ماه 1399 می¬باشد.

1 بهمن 1399
اعلام اسامی دانشجویان سهمیه 5 درصد

اعلام اسامی دانشجویان سهمیه 5 درصد

- در ادامه مشخصات معرفی شدگان انتقالی سهمیه 5 درصد شاهد و ایثارگر پزشکی عمومی سال 1399 ارسال می گردد . ثبت نام نامبردگان روزهای شنبه و یکشنبه 4 و 5 بهمن ماه می باشد.

27 دی 1399
دروس دوره پزشکی عمومی - به همراه نمره قبولی

دروس دوره پزشکی عمومی - به همراه نمره قبولی

دروس دوره پزشکی عمومی - به همراه نمره قبولی نسخه اصلاح شده به قرار ذیل است : دروس شناور شامل ژنتیک، فیزیک، تغذیه، روانشناسی، پاتولوژی عمومی، ایمونولوژی نمره قبولی ۱۰ است. دروس فیزیوپاتولوژی بجز فارماکولوژی ۱۲ است. فارماکولوژی ۱۰ پاتولوژی تخصصی ۱۲ سمیولوژی و سایر دروس فیزیوپاتولوژی ۱۲ دروس نظری بهداشت و سایر دروس گروه پزشکی اجتماعی: برای ورودی ۹۷ به بعد نمره قبولی ۱۰ خواهد بود که شامل: آمار، اپیدمیولوژی بیماری های شایع، واگیر و غیر واگیر و روش تحقیق (روش تحقیق چون بخشی از کاراموزی است نمره قبولی 12 میباشد) ضمنا اصول جمعیت شناسی و سلامت خانواده که تحت عنوان بهداشت در علوم پایه ارائه می شود ۱۲ است.

23 دی 1399
تغییر زمان انتخاب واحد دانشجویان ورودی 99

تغییر زمان انتخاب واحد دانشجویان ورودی 99

⚠️اطلاعیه جدید دانشگاه - به استحضار می¬رساند انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1400 دانشجویان ورودی سال جاری همزمان با سایر دانشجویان از شنبه 27 دی لغایت چهارشنبه 1 بهمن و حذف و اضافه آنها نیز از شنبه 18 بهمن لغایت سه شنبه 21 بهمن می¬باشد و صرفا شروع کلاسهای نیمسال دوم دانشجویان ورودی 1399 با توجه به تاخیر در شروع نیمسال اول به دلیل اعلام دیرهنگام اسامی پذیرفته شدگان از سازمان سنجش, طبق تقویم وزارت متبوع از 16 اسفند می¬باشد.

23 دی 1399
برگزیدگان نهایی تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 1399-1400

برگزیدگان نهایی تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 1399-1400

برگزیدگان نهایی تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 1399-1400 - با توجه به اینکه اعطای تسهیلات دانشجویی بر اساس فرایندهای اجرایی مشخص شده در "شیوه نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی 1399-1400" صورت می پذیرد ، دانشجویان میبایست با مراجعه به وبگاه (https://tehran.bmn.ir/) شیوه نامه مذکور را مشاهده نمایند.

23 دی 1399
دریافت کارت دانشجویی ورودی 99

دریافت کارت دانشجویی ورودی 99

- به اطلاع دانشجویان ورودی ۹۹ می رساند برای دریافت کارت دانشجویی ارائه تعهد محضری الزامی میباشد ؛ همچنین تا اطلاع ثانوی دانشجویان از مراجعه حضوری یا تلفنی برای دریافت کارت خودداری کنند.

20 دی 1399
طرح همراه هم همیار هم، باهدف پایش وضعیت روانشناختی دانشجویان

طرح همراه هم همیار هم، باهدف پایش وضعیت روانشناختی دانشجویان

مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان معاونت دانشجویی فرهنگی در نظر دارد در راستای حمایت و ارایه خدمات روانشناختی، تحصیلی و مددکاری در دوران پاندمی کووید ۱۹، با دانشجویان تماس تلفنی برقرار کرده و جویای احوال آن ها باشد...

13 دی 1399
تقدیر از رتبه های برتر پزشکی عمومی
آرشیو اخبار و مقالات