10 خرداد 1399
اطلاعیه / آغاز ثبت نام تسهیلات بنیاد ملی نخبگان 991
7 خرداد 1399
برنامه مقطع کارآموزی *ویژه کرونا
28 اردیبهشت 1399
پرسشنامه نظرسنجی از اساتید در خصوص تدریس مجازی

پرسشنامه نظرسنجی از اساتید در خصوص تدریس مجازی

ضمن قدردانی از اعضای محترم هیات علمی دانشکده در راستای استمرار فعالیت¬های آموزشی در بستر مجازی، به استحضار می¬رساند "پرسشنامه نظرسنجی از اساتید در خصوص تدریس مجازی" به همت کارگروه آموزش مجازی معاونت آموزشی دانشگاه و دانشجویان همکار مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه تدوین گردیده تا با جمع آوری و تحلیل نظرات اساتید، به رفع موانع و چالشهای موجود آموزش مجازی کمک کند. این پرسشنامه در لینک زیر قرار داده شده است. خواهشمند است حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ 29/02/1399 پرسشنامه تکمیل شود. نیازی به تاکید نیست که شرکت حداکثری اساتید محترم و تحلیل این پیمایش که تکمیل پرسشنامه آن کمتر از 3 دقیقه طول می کشد، در ارزیابی وضعیت موجود و بهبود شرایط اهمیت بسیاری دارد.پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم .

21 اردیبهشت 1399
اختلال در سامانه نوید

اختلال در سامانه نوید

- به استحضار می رساند به دلیل اعمال تغییرات اساسی در ساختار سخت افزاری و شبکه ای سامانه نوید در کشور که منجر به افزایش سرورهای این سامانه به 5 برابر و همچنین افزایش سرعت و ظرفیت انتقال اطلاعات خواهد بود و کار این انتقال از روز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد ، این سامانه از این تاریخ به مدت یک الی هفت روز با اختلال مواجه خواهد بود .

14 اردیبهشت 1399
دستورالعمل مربوط به ورود به آزمون کوئیزهای اردیبهشت ماه 1399
13 اردیبهشت 1399
زمان برگزاری آزمون های معارف 982

زمان برگزاری آزمون های معارف 982

به استحضار می رساند از اسفند ماه که کلاسهای دانشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شد، با برنامه ریزی گروه و همکاری اساتید محترم، کلاسهای گروه معارف به صورت مجازی از طرق سامانه های نوید، وبینار آنلاین، مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و شبکه های اجتماعی در حال برگزاری بوده و متناسب با تعداد کلاسهای حضوری، کلاسهای مجازی برگزار شده است. لذا در صورت بازگشایی کلاسهای دانشگاه در خردادماه، آزمونهای گروه به صورت هماهنگ میان کلیه دانشکده ها در همان تاریخ های اعلام شده قبل و به شرح ذیل برگزار خواهد شد:

11 اردیبهشت 1399
در خصوص چگونگی انجام فرآیندهای آموزشی سال 99
11 اردیبهشت 1399
جدول زمانبندی سامانه نقل و انتقال دانشجویان در نیمسال 991
10 اردیبهشت 1399
برنامه برگزاری کوئیز های آنلاین پزشکی - اردیبهشت 99
آرشیو اخبار و مقالات