پیام مدیر گروه:
تغییرات الگوی بیماری ها و شیوع انواع بیماری های عفونی با اشکال جدید، پیر شدن جوامع و افزایش روزافزون  نیاز به مراقبت های مرتبط با این گروه های سنی، تغییرات الگوی زندگی در قرن حاضر و شیوع آسیب دیدگی های شغلی، حوادث ترافیکی و غیر ترافیکی و خشونت های فردی و اجتماعی، تغییرات اقلیمی و خطر روزافزون حوادث و بلایا طبیعی و گسترش روزافرون خطر جنگ ها و حملات و تهدیدات تروریستی، همه و همه نیاز به ارائه خدمات بحرانی و حیات بخش مستمر و با کیفیت را تبدیل به یکی از نیازهای اصلی تمامی سسیستم های ارائه خدمات بهداشتی درمانی در سراسر جهان نموده است و بخش های اورژانس را به نخستین پایگاه بیمارستانی برای پاسخ گویی به این نیاز روزافزون نموده است. 
    با هدف فراهم آوردن مراقبت های درمانی اورژانس متناسب با نیازهای در حال تغییر جامعه، در کشور عزیزمان نیز از دو دهه پیش اقدام به ایجاد بخش های تخصصی طب اورژانس شد تا متناسب با دانش روز بتوان مراقبت های بحرانی و اورژانس را در لحظه، در تمامی ساعات روز شب و در تمامی ایام هفته فراهم نموده، بستر لازم برای آموزش پزشکان در مقاطع پزشکی عمومی و تخصصی و انجام پژوهش های کاربردی لازم را در سراسر کشور فراهم آورد.
    گروه آموزشی طب اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان یکی از گروه مادر آموزشی کشور در تلاش است تا فراهم آوردن بهترین امکانات آموزشی، پژوهشی و درمانی در بهترین مراکز آموزشی تخصصی بتواند رسالت خود را در این زمینه به انجام برساند و ضمن حفظ سرآمدی آموزشی، پژوهشی و درمانی خود در کشور، همگام با رشد دانش تخصصی رشته طب اورژانس در منطقه و جهان، مسیر را برای توسعه آن هموار سازد.

مجله گروه طب اورژانس دانشگاه تهران            مرکز تحقیقات اورژانس پیش بیمارستانی و بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تهرانسامانه لاگ بوک دستیاری طبیب

 
24 فروردین 1399
برگزاری کلاس مجازی

برگزاری کلاس مجازی

بدنبال لغو برنامه های آموزش حضوری متعاقب همه گیری بیماری کورونا جدید اولین کلاس و کارگاه ماهیانه در فروردین 99 بصورت مجازی در محیط اسکای روم بیمارستان شریعتی برگزار گردید

20 فروردین 1399
برنامه های آموزش مجازی

برنامه های آموزش مجازی

با توجه به شیوع بیماری کورونا جدید و در جهت تداوم برنامه های آموزشی، گروه طب اورژانس دانشگاه تهران اقدام به برگزاری کلاسها و کارگاهها بصورت مجازی نموده است جهت بازدید محتوای آموزشی به سامانه نوید در لینک آموزش مجازی مراجعه نمایید.

3 اسفند 1398
لغو برنامه های آموزشی گروه

لغو برنامه های آموزشی گروه

با توجه به شیوع بیماری کورونا جدید، تمامی برنامه های آموزشی گروه طب اورژانس دانشگاه تهران شامل سمینارها کارگاهها و کلیه کلاسهای آموزشی تا اطلاع ثانوی ملغی گردیده است.

23 آذر 1398
چهارمین سمینار تهویه مکانیکی در اورژانس و مراقبت های بحرانی
4 آذر 1398
کارگاه سونوگرافی پیشرفته در اورژانس آذر 1398

کارگاه سونوگرافی پیشرفته در اورژانس آذر 1398

کارگاه پیشرفته دو روزه سونوگرافی بر بالین با تمرکز بر فیزیک و کاربرد انواع سونوگرافی در مراقبت های ویژه و اورژانس در تاریخ 31 آبان و یکم آذرماه 1398 توسط گروه آموزشی طب اورژانس دانشگاه تهران برگزار شد

11 آبان 1398
کارگاه سونوگرافی پیشرفته 1398

کارگاه سونوگرافی پیشرفته 1398

گروه آموزشی طب اورژانس دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران، در تاریخ های سی ام آبان و یکم آذر ماه، کارگاه "پیشرفته سونوگرافی بر بالین بیمار" را برگزار می نماید.

5 آبان 1398
تقدیر از رتبه های برتر سال 1398
19 مهر 1398
رتبه های برتر بورد تخصصی سال 1398
10 مهر 1398
جلسه فصلی گروه تابستان 98

جلسه فصلی گروه تابستان 98

هشتمین جلسه فصلی گروه طب اورژانس در روز ۵ شنبه مورخ ۴ام مهرماه ۱۳۹۸ در ساعت ۹ صبح و در محل سالن کنفرانس بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد. 

28 شهریور 1398
کنفرانس ماهیانه تروما

کنفرانس ماهیانه تروما

کنفرانس مشترک ماهیانه تروما روز پنجشنبه 28 شهریور ماه ساعت 8 تا 10 در سالن کنفرانس اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد

آرشیو اخبار و مقالات
24 آذر 1395
آزمون یصسس
آرشیو رویدادها