برنامه همیار

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن
چرا برنامه همیار؟
در راستای گسترش ادغام عمودی در برنامه درسی دانشجویان پزشکی و با توجه به چالش مطرح‌شده توسط اعضای محترم هیات‌علمی مسئول بلوک در جلسات مختلف، مبنی بر نیاز به وجود یکی از اساتید محترم بالین به‌عنوان همکار در کنار اعضای هیئت‌علمی محترم علوم پایه برای اجرای فعالیتهای مرتبط با بالین، این برنامه در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران طراحی‌شده است.

اهداف اختصاصی برنامه
گسترش بحث‌های ادغام یافته مبتنی بر مورد
اجرای جلسات یادگیری مبتنی بر تیم
طراحی سؤالات بین‌رشته‌ای پایان بلوک
اجرای جلسات معاینه فیزیکی همتا
اجرای برنامه بازگشت به علوم پایه در بالین

انتخاب استاد بالینی در هر بلوک
با توجه به محتوای بلوک آموزشی، حداقل دو نفر از اعضای هیات‌علمی بالینی، که دارای تخصص مرتبط با آن بلوک هستند، با پیشنهاد دفتر توسعه آموزش دانشکده و با نظرخواهی از مسئول بلوک تعیین‌شده‌اند.

نحوه اجرا
در حال حاضر هر یک از بلوک‌های ده‌گانه حداقل دو همیار بالینی دارند که در اجرای جلسات یادگیری مبتنی بر تیم، طراحی سناریوها، طراحی سؤالات بین‌رشته‌ای و اجرای جلسات یادگیری مبتنی بر مورد با اساتید علوم پایه همکاری می‌کنند.
​ 

همکاری
دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی آماده همکاری با اعضای محترم هیات علمی و سایر علاقه‌مندان به‌منظور تقویت ارتباطات بین اعضای محترم هیات علمی در رشته‌های مختلف است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل نمایید.   02188973670 داخلی 3 و 7 واحد یاددهی- یادگیری