جلسه کمیته اجرایی دوره پزشکی عمومی

جلسه کمیته اجرایی دوره پزشکی عمومی

21 3 1397

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن
جلسه کمیته اجرایی روز یکشنبه مورخ 21 خردادماه با حضور اعضای جلسه و مسولان آموزشی پردیس بین الملل از ساعت 12:30 تا 14:30 در تالار شورای دانشکده پزشکی برگزار شد.
در این جلسه جناب آقای دکتر امینیان ریاست دانشکده پردیس بین الملل و همکارانشان در خصوص سخت گیری ها و تلاش های انجام شده در پردیس برای بهبود زبان فارسی دانشجویان بین الملل مطالبی را بیان فرمودند و خواستار همکاری دانشکده پزشکی با درخواست این دانشجویان، که خواهان برگزاری آزمون های این مقطع به زبان انگلیسی مطابق با سنوات قبل بودند را مطرح کردند.
در ادامه پس از بحث و بررسی جوانب مختلف این موضوع و شنیدن نظرات موافق و مخالف و راهکارهای عملی مفید، مقرر گردید برای آن دسته از دانشجویان بین الملل که در حال حاضر در فاز مطب هستند آزمون ها به زبان انگلیسی برگزار شود ولی با توجه به اهمیت اطمینان از تسلط بر زبان فارسی تا پیش از ورود دانشجویان به مقطع بالینی، همکاران پردیس با ارائه آیین نامه یا شیوه نامه معین، زمان مشخصی را برای اطمینان از این مهم و برگزاری آزمون های فاز مطب به زبان فارسی در نظر گیرند. مقرر گردید این موضوع در جلسات آتی کمیته پیگیری شود تا مشکل جدی  در آموزش این دانشجویان در فاز بالین نداشته باشیم.


نظرات

نظر

captcha

لیست نظرات

5/5 0 0 0