چهاردهمین نشست در کوی دوست با موضوع «تاريخ در قرآن، كلاس عبرت، آموزه هاي هدايت» برگزار می گردد
۴ آذر ۱۳۹۴
در راستاي برگزاري سلسله نشست هاي فرهنگي – ديني ويژه اعضاي هيات علمي دانشكده پزشكي، چهاردهمين نشست اين دوره روز شنبه 7 آذر ماه برگزار مي گردد.

9و 10 آذر ماه جاري، اولين كنفرانس بيماري هاي عفوني در حاملگي و زنان و بزرگداشت مقام سملوايز برگزار مي شود
۴ آذر ۱۳۹۴
اولين نشست بين المللي بيماري هاي عفوني در حاملگي و زنان به همراه بزرگداشت مقام سملوايز با حضور اساتيدي از مجارستان و ايران 9 و 10 آذر ماه در تالار ابن سينا برگزار مي شود.

كارگاه آشناسازي اعضاي هيات علمي جديد الورود با دانشكده پزشكي برگزار شد
۲ آذر ۱۳۹۴
با حضور 30 نفر از اعضاي هيات علمي جديد الورود باليني، اولين كارگاه آشنايي اين افراد با دانشكده پزشكي صبح روز پنج شنبه 28 آبان ماه در سالن شورا برگزار شد.

با موضوع سلامت سالمندان، نشست ماهانه کارگروه عدالت در سلامت برگزار مي شود
۲ آذر ۱۳۹۴
بعد از ظهر امروز، نشست ماهانه کارگروه عدالت در سلامت با موضوع سلامت سالمندان برگزار مي شود

آرشیو
هوالعلیم

460R.JPG

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران آئینه تمام نمای بیش از 70 سال آموزش عالی نوین کشور است. این دانشکده به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین دانشکده پزشکی کشور سهم بسیار بزرگی در تربیت پزشکان را بعهده داشته که بسیاری از ایشان هم اکنون در کشور و در بسیاری از دانشگاههای سراسر جهان، در سطوح عالی آموزشی مشغول به خدمت بوده و یا از پژوهشگران برتر می باشند.
هدف ما در این دانشکده تربیت نیروهای پزشکی در سطوح پزشکی عمومی، تخصصی، فوق تخصصی و فلوشیپ و نیز فراگیرانی در مقاطع فوق لیسانس و Ph.D می باشد تا بتوانیم علاوه بر حل معضلات آموزشی _ درمانی و بهداشتی کشور، گامهای بلندی در خلق نوآوری های آموزشی، درمانی و پژوهشی در سطح بین الملل برداریم. ادامه