با تقدير از 26 دستيار برتر، مراسم معارفه دستياران جديد الورود دانشكده پزشكي برگزار شد
۱۲ مهر ۱۳۹۴
با تقدير از 26 دستيار برتر رشته هاي مختلف، مراسم معارفه دستياران ورودي سال 94 دانشكده پزشكي با حضور مسئولين دانشكده و اساتيد امروز يكشنبه 12 مهرماه در تالار ابن سينا برگزار شد.

برگزاري كارگاه "جايگاه علوم پايه در حرفه پزشكي"
۱۲ مهر ۱۳۹۴
كارگاه "جايگاه علوم پايه در حرفه پزشكي"برگزار مي شود.

آغاز بكار نخستین جشنواره بین المللی نقاشی کودکان بيمار در تهران همزمان با 30 شهر دنيا
۱۱ مهر ۱۳۹۴
نخستين جشنواره بين المللي نقاشي كودكان بيمار از امروز 11 مهرماه تا جمعه 17 مهرماه همزمان در سي شهر دنيا در فرهنگسراي انديشه، آغاز بكار كرد.

كل من عليها فان، برادر گرامي آقاي دكتر توكلي بزاز معاون دانشجويي - فرهنگي دانشكده پزشكي درگذشت
۱۱ مهر ۱۳۹۴
با نهايت تاسف و تاثر به اطلاع مي رساند، برادر جناب‌ آقاي دكتر توكلي معاون دانشجويي فرهنگي و مدير گروه ژنتيك دانشكده پزشكي دار فاني را وداع گفت.

آرشیو
هوالعلیم

460R.JPG

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران آئینه تمام نمای بیش از 70 سال آموزش عالی نوین کشور است. این دانشکده به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین دانشکده پزشکی کشور سهم بسیار بزرگی در تربیت پزشکان را بعهده داشته که بسیاری از ایشان هم اکنون در کشور و در بسیاری از دانشگاههای سراسر جهان، در سطوح عالی آموزشی مشغول به خدمت بوده و یا از پژوهشگران برتر می باشند.
هدف ما در این دانشکده تربیت نیروهای پزشکی در سطوح پزشکی عمومی، تخصصی، فوق تخصصی و فلوشیپ و نیز فراگیرانی در مقاطع فوق لیسانس و Ph.D می باشد تا بتوانیم علاوه بر حل معضلات آموزشی _ درمانی و بهداشتی کشور، گامهای بلندی در خلق نوآوری های آموزشی، درمانی و پژوهشی در سطح بین الملل برداریم. ادامه