امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده

همایش ها

16 مرداد 1398 برگزاری هفتمین همایش بازتاب
برگزاری هفتمین همایش بازتاب

هفتمین همایش بازتاب با موضوع «شادکامی، خوشبختی و رضایت از زندگی» به روایت دکتر آذرخش مکری دوشنبه 27 خرداد در تالار ابن سینای دانشکده برگزار می شود.

مطالب بیشتر
15 مرداد 1398 اولین جشنواره قدر استاد
اولین جشنواره قدر استاد

اولین جشنواره قدر استاد با معرفی اساتید منتخب گروه های آموزشی و تقدیر از 10 استاد برگزیده دانشکده پزشکی در بخش های آموزشی، پژوهشی و بخش ویژه برگزار شد.

مطالب بیشتر
29 آبان 1396 کنگره بین المللی سالیانه پوست رازی
کنگره بین المللی سالیانه پوست رازی

کنگره سالیانه پوست رازی در تاریخ 3-1 آذر ماه 1396 در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود. این کنگره طوری طراحی شده که موضوعات متنوعی از درماتولوژی بالینی، جراحی، لیزر و کاسمتیک در آن مورد بحث قرار خواهد گرفت. این کنگره از 4 بخش اصلی تشکیل شده است: 1- سخنرانی های ارائه شده توسط متخصصین برتر داخلی و خارجی 2- پانل هایی با موضوعات لیزر، درماتوسرجری، کهیر، آکنه، پسوریازیس و بیماری های ایمونوبولوز با حضور اساتید با تجربه 3- برگزاری کارگاه های متنوع با موضوعات درموسکوپی، درماتوپاتولوژی، ترمیم زخم، کاشت مو در اسکار و موضوعات کاسمتیک 4- برگزاری کنگره دستیاری به شکل ارائه مقالات برتر و منتخب دستیاران پوست

مطالب بیشتر
8 دی 1395 سومین کنگره هیپوفیز و ضایعات سلار و سوپراسلار
سومین کنگره هیپوفیز و ضایعات سلار و سوپراسلار

سومین کنگره هیپوفیز و ضایعات سلار و سوپراسلار محل برگزاری: سالن همایشهای ابن سینای دانشکده پزشکی شهید بهشتی لطفا جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید..

مطالب بیشتر
تعداد آیتم ها در هر صفحه