امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
4 اسفند 1400

جلسه هم افزایی و تعامل رئیس دانشکده با واحدهای فرهنگی دانشگاه برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

جلسه هم افزایی و تعامل دانشکده پزشکی با واحدهای فرهنگی دانشگاه با تاکید بر نقش و تاثیر کارکنان بر بهبود شرایط و سلامت روان دانشجویان برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشکده پزشکی، در این جلسه که روز سه شنبه ۳ اسفند در سالن شورا برگزار شد، در ابتدا به اقدامات انجام شده در خصوص تامین امکانات ورزشی، افتتاح سالن شهید دلخواه، برگزاری مسابقه دو و پیاده روی به مناسبت دهه فجر، کوهگشت ویژه دانشجویان خوابگاهی در اردوگاه الزهرا و ارائه مشاوره و کارگاه های مشاوره ای در خلال اردو توسط مرکز مشاوره اشاره شد. 
دکتر بیتا عظیمی از برگزاری کارگاه مشاوره آنلاین خبر داد و گفت: این کارگاه ۱۵ تا ۱۷ اسفند ماه 
دکتر شفاردوی مدیر تربیت بدنی دانشگاه از اجرای برنامه جشنواره آدم برفی ویژه کارکنان دانشگاه در روز پنجشنبه ۵اسفند در منطقه امامزاده داود خبر داد و افزود: همچنین دو عدد میز تنیس به تجهیزات ورزشی سالن شهید دلخواه اضافه خواهد شد.
دکتر بیگ محمدی ضمن اشاره بر نگاه همگانی بر تربیت بدنی، بر استفاده از فضاهای عمومی، جانمایی برای تجهیز دانشکده به وسایل ورزشی از جمله میز تنیس و تور والیبال و مذاکره باشهرداری و پیگیری جهت تجهیز و نظر کارشناسی در این خصوص  تاکید کرد.
وی همچنین با تاکید بر اجرای برنامه عملیاتی کار فرهنگی را حوزه بسیار پرکاری دانست و  گفت: 
دانشکده از اجرای برنامه های فرهنگ ساز و و در مسیر صحیح حمایت می‌کند.
دکتر نجفی نیز به رایزنی انجام شده با شهرداری اشاره کرد و گفت: یک عدد میز تنیس سیمانی برای استفاده در فضای باز تعبیه خواهد شد همچنین زمین بازی والیبال نیز مناسب سازی خواهد شد.
در ادامه و پس از ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته دکتر پورحسن معاون دانشجویی فرهنگی به سرفصل های اصلی که باید به آنها پرداخته شود اشاره کرد و گفت: در کنار زندگی خوابگاهی و افزایش مهارت های تاب اوری دانشجویان، نقش و تاثیر کارکنان بر بهبود شرایط و سلامت روان دانشجویان از جمله مسائل مهمی است که باید به آن پرداخت.
پس از طرح این موضوع اعضای جلسه نظرات خود را 
ارائه و بر افزایش حس تعلق سازمانی، نیاز به احترام، توجه به نیازهای پرسنل و... تاکید شد.
دکتر بیگ محمدی رئیس دانشکده پزشکی، دکتر سعید پورحسن معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده پزشکی و مسئول دفتر منتورینگ دستیاری، دکتر بیتا عظیمی از مرکز مشاوره دانشجویان، دکتر فاطمه نبوی زاده مدیر دفتر راهنمایی تحصیلی دانشکده پزشکی، دکتر علیرضا ایمانی معاون آموزش پزشکی عمومی، دکتر یاری معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر ایزدی مدیر آموزشی معاونت پزشکی عمومی، دکتر علی نجفی رئیس کتابخانه دانشکده پزشکی به نمایندگی بسیج کارکنان پزشکی، حجت الاسلام رضا زاده نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده پزشکی، دکتر حامد شفارودی مدیر تربیت بدنی دانشگاه، دکتر روح الهی، دکتر نیره سادات روح الهی مدیریت امور خوابگاه های دانشگاه، سهیل حیدری دانشجوی پزشکی از حاضرین این جلسه بودند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0