امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
4 شهریور 1398

برگزاری دومین جلسه رتبه بندی طرح های تحقیقاتی در سال 98 /معاون پژوهشی دانشکده پزشکی: اساتید برای جلوگیری از هر گونه شائبه، ارسال مقاله به مجلات را خود شخصا برعهده بگیرند

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

گالری تصاویر

دومین جلسه رتبه بندی طرح های تحقیقاتی دانشکده پزشکی در سال 98 با اعلام 110 عنوان طرح تحقیقاتی با حضور دکتر آخوندزاده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی این جلسه به ریاست دکتر شاهین آخوندزاده معاون پژوهشی دانشکده پزشکی، دکتر زهرا زمانی کارشناس مسئول واحد طرح های تحقیقاتی، نسرین عبدی کارشناس معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی، هاجر معمایی نماینده معاونت پژوهشی دانشگاه و معاونین  پژوهشی گروه های آموزشی علوم پایه و بالینی، صبح امروز ۴ شهریور در سالن شورای دانشکده پزشکی برگزار شد.
در این جلسه 110 عنوان طرح تحقیقاتی از گروه های آموزشی علوم پایه و بالینی که طرح پژوهشی داشتند اعلام و از لحاظ نوآوری، ارتباط با صنعت، ارتباط بین علوم پایه و بالین، بستر سازی تحقیقات دنباله دار، اولویت های پژوهشی و سیاست های پژوهشی دانشکده و دانشگاه، ارتباط بین بخشی، کاربردی بودن،حل مشکل، نقش دانشجو در تحقیقات امتیاز بندی شد.
فرم ها پس از جمع آوری، پایش و آنالیز توسط واحد طرح های تحقیقاتی دانشکده پزشکی در اختیار معاونت پژوهشی قرار میگیرد تا نتایج نهایی به گروه ها اعلام شود.
دکتر آخوندزاده در روند جلسه رتبه بندی طرح های تحقیقاتی گفت: اخیرا انتشار مقالات محققان ایرانی در نشریات خارجی با سخت گیری هایی مواجه شده است از این رو اعضای هیات علمی دانشکده که از بزرگان علمی کشور هستند برای جلوگیری از هر گونه شائبه و یا سوء استفاده از عنوان اساتید باید دقت و وسواس بیشتری در انتخاب همکار پژوهشی و یا پیشنهادات درج نام استاد در مقالات داشته باشند و همچنین با توجه به سوء استفاده هایی که اخیرا چند مورد گزارش شده است ارسال مقاله به نشریات و مجلات را اساتید خود شخصا برعهده بگیرند.
اساتید و دانشجویان برای کسب اطلاع از مدارک مورد نیاز برای رتبه بندی طرح های پژوهشی، فرایند ثبت طرح، فرایند تصویب و اجرا و دستورالعمل بودجه طرح های پژوهشی میتوانند به سایت معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی، 
واحد طرح های تحقیقاتی مراجعه کنند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0