امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
19 آبان 1397

مراسم یاد بود مرحوم صمد قضایی، استاد پیشکسوت گروه پزشکی قانونی و طب کار برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن


مراسم یاد بود مرحوم صمد قضایی، استاد پیشکسوت گروه پزشکی قانونی و طب کار امروز سه شنبه 15 آبان در تالار دکتر ملک نیا برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی،این مراسم با حضوردکترشهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی و جمعی از اساتید و مسئولین دانشکده پزشکی امروز سه شنبه 15 آبان ماه از ساعت 14 الی 15 در تالار دکتر ملک‌نیا،  برگزارشد.

دکترنفیسی در این مراسم ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت توفیق خدمت شاگردی در سالهای اوایل تحصیل در سالهای 63 و 64 در خدمت استاد داشته ام.
رئیس دانشکده پزشکی افزود؛ استاد در طی سالیان سال که در دانشکده پزشکی بودند دانشجویان زیادی را تربیت کردند ودر قلب تک تک این دانشجویان  که در سرتاسر میهن مان در حال استادی و طبابت هستند جا دارند وخاطرشان زنده است و امیدوارم که نام استاد و خاطرشان و درسی که از ایشان گرفتیم همیشه زنده بماند.
درادامه مراسم دکتر امینیان مدیر گروه طب کاراز خاطرات شاگردی در محضر استاد قضایی گفت ایشان از صبح تا پایان روز در دانشکده حضور داشتند. همچنین وی گفت دانشکده پزشکی به عنوان قلب تپنده کشور یکی از اساتید خود را از دست داد.

دکتر توفیق استادپیشکسوت گروه پزشکی قانونی گفت مرحوم دکتر قضایی فردی بااخلاق،دانشمند و بی‌ادعا بود که گروه پزشکی قانونی و طب کار میراث ناملموس تلاش و تکاپوی ایشان است.
در پایان دکتر صادق‌نیت،رئیس مجتمع درمانی و آموزشی امام خمینی گفت استاد از بدو فعالیت در دانشکده پزشکی، انتخابشان خاص بود و مسیرش هم منحصربه‌فرد بود. ایشان شغل معلمی را انتخاب کردند و توجه به مسیر پیشگیری ازبروز بیماری‌ها محور فعالیت‌های ایشان بود.
همچنین دراین مراسم کلیپی از زندگی نامه و مروری بر خاطرات استاد قضایی پخش شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0