امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
18 مهر 1400

فردا، مراسم آغاز سال تحصیلی دانشکده پزشکی برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 برنامه گذار از دبیرستان به دانشگاه ویژه دانشجویان پزشکی ورودی 1400، دوشنبه 19 مهرماه ساعت 8:30 صبح در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی به نقل از معاونت آموزش پزشکی عمومی،این مراسم تلفیقی از سخنرانیهای حضوری (زنده)، سخنرانیهای ازقبل ضبط شده، کلیپهای متنوع، پذیرایی و موسیقی است که همزمان در محیط اسکای روم به شکل مجازی نیز برای دانشجویان پخش می شود.
با توجه به همزمانی حضور ریاست جمهوری در دانشگاه تهران در همین روز، خواهشمند است حتماً افرادی که برای شرکت حضوری در این مراسم دعوت شده اند از ضلع شمالی دانشگاه تهران و درب خیابان پورسینا به دانشکده پزشکی مراجعه نمایند.
 با توجه به محدود بودن ظرفیت سالن جهت رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعیی و همانطور که قبلا اطلاع رسانی شده بود از افرادی که زودتر برای شرکت حضوری در مراسم ثبت نام کرده اند برای حضور دعوت به عمل می آید که در لیست زیر اعلام شده است؛ خواهشمند است دانشجویانی که کد آنان در لیست قرار ندارد از شرکت حضوری در دانشکده برای مراسم خودداری نمایند و از طریق لینک آنلاین به صورت مجازی در مراسم شرکت نمایند. 

لینک شرکت در مراسم روز دوشنبه - مراسم گذر مجازی
لیست شرکت کنندگان در مراسم

(به عنوان مهمان وارد شوید)(از مرورگرهای فایرفاکس یا کروم استفاده نمایید)(حتی الامکان از سیستم عامل ویندوز استفاده نمائید)
 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0