امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
25 تیر 1398

برگزاری اولین جلسه کمیته دانشجویی فعالیت های بین المللی دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی اولین جلسه کمیته دانشجویی فعالیت های بین المللی دانشکده پزشکی روز سه شنبه مورخ 25 تیرماه در سالن شورای دانشکده با حضور معاون بین الملل دانشکده، دانشجویان علاقمند به همکاری در فعالیت های بین المللی دانشجویی و صنعت خانی و رضازاده کارشناسان معاونت بین الملل و معاونت دانشجویی فرهنگی پردیس بین الملل دانشکده پزشکی برگزار شد. 
در ابتدای این نشست دکتر رضایی ضمن تشکر از حضور دانشجویان و ابراز علاقمندیشان به همکاری در فعالیت های بین المللی دانشجویی از دانشجویان خواست که خود را معرفی و زمینه علاقمندی خود را ذکر نمایند. دانشجویان حاضر از ورودی های مختلف مقطع پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران از علاقه خود به موضوعات مختلف صحبت کردند که شامل کسب اطلاعات در زمینه فعالیت­ های بین المللی، همکاری در فعالیت های اجرایی، همکاری در جذب دانشجویان خارجی و معرفی دانشکده پزشکی برای آن ها، اجرایی کردن ایده های دانشجویی از جمله انجام کارهای تحقیقاتی بین المللی و ارتباط با اساتید و دانشجویان خارجی و تبادل پژوهش های حرفه ای با آن ها بود.
در ادامه رضازاده درخصوص اهداف کمیته های دانشجویی فعالیت های بین المللی که توانمندسازی نیروهای دانشجویی در راستای بین المللی سازی دانشگاه و با توجه به گستردگی حوزه فعالیت های بین المللی معاونت دانشجویی فرهنگی پردیس بین الملل توضیح داد و گفت این کمیته ها می تواند شامل یک کمیته مرکزی با حضور یک عضو اصلی به عنوان دبیر اجرایی و 3 الی 8 عضو به عنوان سرگروه های زیرکمیته های دانشجویی با موضوعات مختلفی که مدنظر دانشجویان است و قابلیت اجرایی شدن دارند باشد. وی افزود این کمیته ها می توانند هر کدام برای گروه خود با در نظر گرفتن نیازهای دانشجویان برنامه هایی تعریف و برای اجرایی شدن برنامه ها فراخوان همکاری بدهند که نمونه این برنامه ها می تواند کلاس ها و کارگاه های پژوهشی بصورت بین المللی باشد.
در پایان جلسه برای تعیین عضو اصلی و اعضای کمیته مرکزی رای گیری شد و قرار شد که اعضای انتخاب شده جهت شرکت در جلسات بعدی به اطلاع گروه دانشجویان رسانده شود.
 
تهیه و تنظیم خبر: مرضیه صنعت خانی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0