امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
3 اردیبهشت 1398

هفته سلامت 98/ارائه خدمات مربوط به پيشگيري و كنترل بيماري‌ها از تشخيص تا درمان در کلینیک کارکنان دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
​خدمات مربوط به پيشگيري و كنترل بيماري‌ها از تشخيص تا درمان بيماري و اصلاح سبك زندگي به صورت رایگان ویژه کلیه پرسنل دانشگاه در کلینیک کارکنان دانشکده پزشکی ارائه می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، کلینیک کارکنان دانشکده پزشکی در شهریور ماه 1393 با همت همکاران بسیج کارکنان دانشکده پزشکی و با حمایت مسئولین وقت دانشکده از ریاست دانشکده و معاون های اداری و مالی و امور هیات علمی در محل طبقه فوقانی تالار قریب و دانشجوی دانشکده پزشکی شروع بکار کرد.
در این کلینیک بر اساس برنامه اعلامی  در اکثر تخصص  های مهم پزشکی از جمله،بیماریهای مغزو اعصاب داخلی،تخصص بیماریهای قلب و عروق،غدد و بیماریهای درون ریز،پزشکی ورزشی،زنان و زایمان،تغذیه،گوارش،جراحی پلاستیک و زیبایی،بیماریهای پوست و مو  ،داخلی،طب فیزیکی،گوش و حلق و بینی ،و....، ،  اساتید برجسته د انشگاه اقدام به ویزیت بیماران می کنند.
همچنین خدمات مربوط به پيشگيري و كنترل بيماري‌ها و عوامل خطر تا تشخيص و درمان بيماري‌ها و اصلاح سبك زندگي ارائه می شود.
همكاران جهت اخذ نوبت و استفاده از خدمات كلينيك با شماره 64053319(خانم صيقلاني)تماس گرفته يا به محل كلينيك واقع در دانشكده پزشكي-طبقه فوقاني تالار قريب و دانشجو -كلينيك كاركنان مراجعه نمایند.
توضیح این که  هر ساله از اول تا هفتم اردیبهشت به نام هفته سلامت نامگذاری می شودکه هفته سلامت 98 با شعار " مراقبت‌های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت" نام گذاری شده است و هر روز این هفته اختصاص به یک نام دارد. کلینیک کارکنان دانشکده پزشکی نیز در راستای تامین سلامت گروه هدف خود به عنوان بخشی از جامعه در این مسیر حرکت می کند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0