امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
18 اردیبهشت 1398

چهارمین کارگاه دفتر راهنمای تحصیلی با موضوع مدیریت روابط عاطفی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

گالری تصاویر

چهارمین کارگاه دفتر راهنمای تحصیلی ویژه اساتید مشاور گروه های علوم پایه دانشکده پزشکی با موضوع مدیریت روابط عاطفی بعد از ظهر امروز چهارشنبه 18 اردیبهشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، این کارگاه که با تدریس دکتر رباب حامدی روانشناس مرکز مشاوره و راهنمای دانشجویان دانشگاه و با حضور اساتید مشاور گروه های علوم پایه در سالن شورای دانشکده پزشکی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه دکتر نبوی زاده مسئول دفتر راهنمای تحصیلی دانشکده پزشکی با تبریک ماه مبارک رمضان هدف از تشکیل این کارگاه ها را کمک به دانشجویان و رفع مسائل و مشکلات آنها در حین تحصیل دانست.

وی افزود: دفتر راهنمای تحصیلی دانشکده پزشکی سه کارگاه با موضوعات مختلف را قبل از سال نو تشکیل داد و جلسه ای نیز با هدف آشنایی با آخرین تغییرات آیین نامه های آموزشی روز 31 اردیبهشت با حضور دکتر عکاظی معاون آموزشی دانشکده ویژه اساتید مشاور برگزار خواهد کرد.


در ادامه دکتر رباب حامدی روانشناس مرکز مشاوره و راهنمای دانشجویان دانشگاه و دبیر کمیته روانشناختی دفتر راهنمای تحصیلی وارد مبحث اصلی کارگاه یعنی مدیریت روابط عاطفی شد و بحث به صورت گفت و گو محور ادامه یافت و در نهایت دکتر حامدی راهکارهای لازم برای مدیریت روابط عاطفی را ارائه کرد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0