امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
10 تیر 1398

با حضور 10 دانشجوی اوکراینی، چهارمین مدرسه تابستانی دوره پزشکی عمومی ویژه دانشجویان بین الملل در دانشکده پزشکی آغاز بکار کرد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
چهارمین مدرسه تابستانی دوره پزشکی عمومی ویژه دانشجویان بین الملل در دانشکده پزشکی از نهم تیرماه آغاز بکار کرد و تا دوم مرداد ماه  ادامه دارد.
به گزارش معاونتبین‌المللدانشکده پزشکی، مدرسه تابستانی دوره پزشکی عمومی ویژه دانشجویان بین الملل از 9 تیر ماه سال جاری با همکاری گروه‌های آموزشی داخلي، كودكان، جراحي عمومي، طب اورژانس، جراحی مغزواعصاب، زنان و زايمان و اورولوژي دانشکده پزشکی در بیمارستان‌های یاس، شريعتي، مركز طبي كودكان، سينا و امام خمینی (ره) کار خود را آغاز کرد، فعالیت های مدرسه تا دوم مرداد ماه ادامه دارد.
شرکت‌کنندگان به مدت یک هفته توسط اساتید و تحت نظارت معاونین بین‌الملل گروه‌های مربوطه در بیمارستانهای مذکور مورد آموزش قرار می‌گیرند. حاضران در مدرسه تابستانی دانشکده پزشکی در سال 98 را 10 دانشجو از کشور اوکراین شامل 7 دختر و 3 پسر تشکیل می‌دهند که از روز چهارشنبه مورخ 5 تیرماه وارد ایران شدند.
معاونت بین‌الملل دانشکده پزشکی در قالب این مدرسه تابستانی برگزاری جلسات معارفه و بازخورد در آغاز و پایان دوره، تدوین برنامه مکتوب و مشخص آموزشی دانشجویان به زبان انگلیسی، معرفی یک مسئول نظارت بر اجرای بهینه برنامه آموزشی این دانشجویان و حمایت و راهنمایی دانشجویان در طول دوره و حضور آن‌ها در بیمارستان، انجام هماهنگی‌های لازم با تمامی استادان و دانشجویان شرکت‌کننده در برنامه آموزشی، برگزاری آزمون  پایان دوره، گزارش نمرات دانشجویان به صورت مکتوب و رسمی به معاونت بین‌الملل دانشکده پزشکی و ایجاد امکانات رفاهی ضروری جهت قرار دادن وسایل شخصی دانشجویان و امکان استفاده از فضایی مناسب برای پذیرایی را در دستور کار خود دارد.
 گفتنی است دانشکده پزشکی در پایان دوره گواهی شرکت در مدرسه تابستانی را برای حاضران صادر خواهد کرد و امید است با افزایش دوره‌های کوتاه مدت در این دانشکده گامی موثر در گسترش روابط بین‌الملل دانشگاه برداشته شود. 
 تهیه و تنظیم خبر: مرضیه صنعت خانی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0