امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
18 بهمن 1401

دکتر بیگ محمدی گفت: نیاز گروه های آموزشی، در اولویت درخواست استفاده از بورس های تحصیلی باشد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
رئیس دانشکده پزشکی، درخواست اساتید برای استفاده از بورس تحصیلی، باید از کانال مدیر گروه و بر اساس نیاز های گروه های آموزشی باشد.
 به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي تهران دانشكده پزشكي،  این جلسه روز سه شنبه 18 بهمن،  با حضور دکتر بيگ محمدي، دكتر محمدرضا کرامتي رئيس و معاون بين  الملل دانشكده، دکتر ثابت معاون امور هیات علمی و  مديران گروه ها و معاونين بين الملل گروه هاي متقاضي درخواست بورس، در سالن شوراي دانشكده برگزار شد.
در اين جلسه پرونده ي 8 عضو هيات علمي متقاضي ماموریت آموزشی داخل کشور، ماموریت آموزشی خارج از کشور، تمدید فرصت مطالعاتی، مطرح و مورد بررسي قرار گرفت.
 در اين نشست پرونده هاي متقاضيان گروه های آموزشی داخلی، اورولوژی، میکروب شناسی، رادیولوژی، نورولوژی، طب سالمندی، کودکان، روانپزشکی، مطرح و بررسی شد.دکتر بیگ محمدی گفت: درخواست اساتید برای استفاده از بورس تحصیلی، باید از کانال مدیر گروه و بر اساس نیاز های گروه های آموزشی باشد و اساتید متقاضی استفاده از فرصت مطالعاتی همزمان با ارسال درخواست به مدیر گروه، مستندات چرای استفاده از این دوره را نیز تبیین کنند.
همچنین پیشنهاد شد اساتیدی که برای فرصت مطالعاتی به خارج از کشور می روند، موظف باشند در فواصل زمانی منظم گزارشی از روند مطالعات خود را در جلسات مجازی برای دستیاران و فراگیران ارائه دهند.
دکتر میرزازاده مدیر گروه داخلی نیز گزارشی از کارگاه آموزشی مجازی با عنوان دوره پیشرفته ارزیابی مبتنی بر محل کار که در جلسه قبل شورای بورس تصویب شد را ارائه کرد و از تسری این دوره برای سایر گروه ها خبر داد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0