امروز : جمعه 26 شهریور 1400 Rss | صفحه اصلی دانشکده
17 اسفند 1398

دکتر بهادری: با جهاد عظیم خدمات پزشکی، کرونا را ریشه کن کنیم

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
نتیجه تصویری برای استاد مسلم بهادری
به گزارش دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، دکتر مسلم بهادری، در گفت و گو با خبرنگار  این دفتر گفت: این روزها فرصت مناسبی است که از همکارانم در رشته های مختلف علوم پزشکی دعوت کنم در این جهاد عظیم و خطرناک دست یاری دهند. آنچه مسلم است خدمات پزشکی در این برهه از زمان بسیار ضروری و نیاز جامعه است.
وی افزود: با توصیه های بهداشتی لازم، هم برای درمان و هم برای پرستاری و همچنین کارهای آزمایشگاهی برای جلوگیری از بیماری کرونا قدم بردارند.
استاد بهادری خدمات پزشکان، پیراپزشکان، داروسازان و دندانپزشکان را در این برهه از زمان بسیار مهم برشمرد و گفت:من به عنوان یک پیشکسوت دانشگاهی از عزیزانم در تهران و شهرستان ها درخواست دارم کمی از وقت خود را برای سرکشی به بیمارستانها، درمانگاه ها و مراکز بهداشتی اختصاص دهند و به همکارانمان در این مراکز مدد دهند تا این بلای عظیم از سر ملت ایران ریشه کن شود.
وی ادامه داد: البته این همکاری فقط مختص پزشکان نیست پرستاران و تمامی افرادی که دستی در رشته های درمانی دارند، حتی نیروهای خدمات نیز می توانند کمک های فراوانی انجام دهند. افرادی که خارج از سیستم درمانی هستند هم می توانند کمک های فراوانی انجام دهند.
استاد بهادری در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: مجدد از تمامی دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشکی تهران در سراسر کشور درخواست دارم در این مشکل ملی دست یاری دهند تا این بلا را از سر ملت شریف ایران کم کنیم بی شک همت شما علاوه بر خدمت دنیوی اجر اخروی نیز در نزد خداوند متعال به همراه خواهد داشت .


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0