امروز : سه شنبه 8 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
28 اسفند 1398

پیام تبریک دکتر نفیسی به مناسبت فرارسیدن نوروز و آغاز سال جدید

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دکتر نفیسی در متن تبریک خود نوشت: اوج بالندگی مجموعه دانشگاه را در این ایام و  در مواجهه با بحران کووید-19 و با خلق صحنه هایی از ایثار و فداکاری جامعه پزشکی و مسئولیت پذیری مثال زدنی در خدمت به هم میهنان عزیز شاهد هستیم. 
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر نفیسی رییس دانشکده پزشکی با صدور پیامی، فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به تمام اساتید، همکاران و دانشجویان دانشکده پزشکی تبریک گفت.

متن پیام تبریک به این شرح است:
نوروز بمانید که ایام شمایید،  آغاز شمایید و سرانجام شمایید / آن صبح نخستین بهاری که به شادی، می‌آورد از چلچله پیغام شمایید
آن دشت طراوت زده، آن جنگل هشیار، آن گنبد گردننده آرام شمایید/ خورشید گر از بام فلک عشق فشاند، خورشید شما، عشق شما، بام شمایید
 
اساتید، همکاران و دانشجویان عزیز
سال 1398 با تمام فراز و فرودها  و تلخی ها و شیرینی هایش به پایان خود نزدیک می شود . خانواده بزرگ دانشگاه در این سال  همچون سالیان گذشته  از همه داشته های خود برای ارتقاء هرچه بیشتر آموزش و پژوهش در حوزه علوم پزشکی و ارائه خدمات بهداشتی-درمانی به هموطنان عزیز مایه گذاشته است. اوج بالندگی مجموعه دانشگاه را در این ایام و  در مواجهه با بحران کووید-19 و با خلق صحنه هایی از ایثار و فداکاری جامعه پزشکی در خدمت به هم میهنان عزیز  شاهد هستیم.
اینجانب به نمایندگی از هیات رییسه دانشکده پزشکی مراتب قدردانی خود را از همه اعضاء هیات علمی، دستیاران  و دانشجویان، پرسنل کادر درمان، اداری و پشتیبانی برای مسئولیت پذیری مثال زدنی در این شرایط حساس ابراز می نمایم.  امیدوارم سال 1399 برای همه شما عزیزان و خانواده محترمتان ، سالی سرشار از موفقیت و سلامتی و برای میهن عزیزمان ایران سالی رو به پیشرفت و بالندگی باشد.

دکتر شهریار نفیسی
رئیس دانشکده پزشکی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0