امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
27 اسفند 1399

پیام تبریک دکتر نفیسی به مناسبت فرارسیدن نوروز و آغاز سال جدید

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دکتر نفیسی در متن تبریک خود نوشت: سال پر فراز و نشیبی برای ملت ایران به ویژه جامعه پزشکی گذشت، روزهایی که به گواه تاریخ با رشادت، ایثار و از خودگذشتگی کادر درمان همراه بود و برای همیشه در تاریخ این دیار ثبت خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر نفیسی رییس دانشکده پزشکی با صدور پیامی، فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به تمام اعضای هیات رئیسه، اعضای هیات علمی، کادر ایثارگر درمان، همکاران خدوم دانشکده پزشکی و دانشجویان عزیز دانشکده پزشکی شادباش و تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:
هوالربیع
بدین شایستگی جشنی بدین بایستگی روزی                                      ملک را در جهان هر روز جشنی باد و نوروزی
زمین از خرمی گویی گشاده آسمانستی                                               گشاده آسمان گویی شکفته بوستانستی 
سال پر فراز و نشیبی برای ملت ایران به ویژه جامعه پزشکی گذشت، سالی که در آن خانواده بزرگ دانشگاه در هجمه نابرابر ویروس کرونا در کنار سایر اعضای جامعه پزشکی چونان سربازان جان برکف وطن برای حفظ سلامت آحاد مردم ایستادگی کردند؛ روزهایی که به گواه تاریخ با رشادت، ایثار و از خودگذشتگی کادر درمان همراه بود و برای همیشه در تاریخ این دیار ثبت خواهد شد.
 اینک، طبیعت این آیینه گردان جمال دوست، با رویشی دوباره جانی تازه می گیرد و رخسارش از شادی می شکفد و درختان، خلعت نوروزی در بر می کنند، همگام با کائنات نیز انسانها از معاد طبیعت عبرت گرفته و شور زمینی را با عطش آسمانی پیوند می دهند.
 اینجانب حلول سال نو، نوروز باستانی و بهار مهدوی را خدمت اعضای محترم هیات رئیسه، اعضای محترم هیات علمی، کادر ایثارگر درمان، همکاران خدوم دانشکده پزشکی و دانشجویان عزیز شاد باش و تبریک می گویم و بر این باورم که هم نوایی بهار مهدوی با بهار طبیعت نوید بخش شکفتن غنچه های انتظار در گلستان روح بخش توحید است و به این ایام آبروی دوچندان بخشیده و سالی پر از خیر و برکت برای ایران عزیزمان رقم خواهد زد.
دکتر شهریار نفیسی
رئیس دانشکده پزشکی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0