امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
28 آذر 1399

پیام تبریک رئیس دانشکده پزشکی به مناسبت روز پرستار/دکتر نفیسی: ایثار و فداکاری پرستاران تا همیشه تاریخ، بر تارک این کهن بوم و بر ثبت خواهد شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

دکترشهریار نفیسی، رئیس دانشکده پزشکی در پیامی فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زینب (س) و بزرگداشت مقام پرستار این روز را تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
سالروز ولادت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری سلام الله علیها بزرگ پرستار کربلا که به حق به نام روز پرستار نامگذاری شده است؛ بهترین فرصت برای تجلیل هر چند کوچک از زحمات پرستاران عزیز است.
روز پرستار امسال معنای متفاوت از سالهای پیش دارد، چراکه همه آحاد مردم ایثار و فداکاری این سپیدپوشان را که چون سرباز وطن در جبهه سلامت با جان خویش از جان و سلامت مردم دفاع کردند را به چشم خود دیدند.
 پرستاران دوشادوش سایر اعضای کادر درمان چونان سربازان مدافع وطن از جان خویش گذشتند و بیش از  پیش مایه ی آبروی نظام سلامت ‌شدند.
 پرستاری به معنای واقعی عشق است، چه چیزی جز عشق می تواند موجب این همه ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی باشد.
 بزرگوارانی که سلامت جامعه و بیماران، وامدار مهر بی دریغشان است.
 صمیمانه ترین تبریکات را به شما عزیزان تقدیم می کنم، قطعا این روزهای سیاه و سهمگین که به واسطه ویروس منحوس کرونا بر سر مردم به ویژه کاردرمان سایه افکنده، تمام خواهد شد امّا ایثار و فداکاری شما سپیدپوشان تا همیشه تاریخ، بر تارک این کهن بوم و بر ثبت خواهد شد.
 دعای خیر ما بدرقه راهتان عزت تان مستدام
دکتر شهریار نفیسی
رئیس دانشکده پزشکی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0