امروز : چهارشنبه 8 بهمن 1399 Rss | صفحه اصلی دانشکده
2 مهر 1398

دکتر رئیس‌کرمی: اساتيد و دانشجويان دانشكده پزشكي تهران، در كنار ساير اقشار جامعه، رشادت‌های ماندگاری را در دفاع از كيان وطن رقم زدند

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دکتر رئیس‌کرمی در بزرگداشت هفته دفاع مقدس در جمع دانشجويان جدیدالورود گفت اساتيد و دانشجويان دانشكده پزشكي تهران، در كنار ساير اقشار جامعه، رشادت‌های ماندگاری را در دفاع از كيان وطن رقم زدند.

گالری عکس

مدیر گروه آموزشي بيماريهاي کودکان در برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس در جمع دانشجویان پزشکی ورودی 98 اظهار داشت: دانشجو باید روی مسائل اساسي جامعه حساس باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دکتر سید رضا رئیس کرمی، مدیر گروه کودکان دانشکده پزشکی در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس در جمع دانشجويان جديدالورود گفت:  اقتضاي اين حساسيت در دوران تهاجم خصم زبون، حضور گسترده و جانانه در جبهه هاي نبرد و اشتياق تمام تا بذل سرمايه جان در برابر اين وظيفه بود.
ما در دوران دانشجویی در بسياري از عرصه هاي اجتماعي فعال بودیم. در حال حاضر نمونه امروزي اين حضور در صحنه هاي اجتماعي و قبول مسووليت را در اين حركت خودجوش مي توان ديد كه مثلا دستیاران گروه کودکان به دنبال راه اندازی يك سازمان مردم نهاد در حمایت از کودکان کارهستند.
وی خاطر نشان کرد: ما مدیون مردمیم، با هزینه آنها درس خواندیم. هیچ منتی بر سر مردم نیست، علی رغم همه هجمه ها پزشکان در راس گروه های مورد اطمینان و احترام و مرجع مردم هستند. هر کدام از شما یک مسیری دارید، باید ملکه ذهنتان باشد که خدمت گذار مردم هستید.
دکتر رئیس کرمی با اشاره به بحث "رول مدلینگ"  به عنوان یک بحث پذیرفته شده گفت: در دانشگاه تهران و میان اساتید مدل های خوبی داریم که میتوانید از انها استفاده کنید. در همه چیز نمونه هستند. برجستگي و شايستگي تنها به حرف زدن نیست. اساتید ما در عمل نمونه هستند، شما می توانید با ارتباط گرفتن با اساتید و دانشجویان سال بالایی از مشورت آنها استفاده کنید.
وی در پایان خاطر نشان کرد: هر سال دانشگاه ما در غالب مسایل علمی و آموزشی حائز رتبه برتر كشوري است. بیشترین مدال ها را كسب مي كنند. شما هم طبيعتا مسیر آنها را خواهيد رفت و ما همه به شما افتخار می کنیم.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0