امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
29 تیر 1398

برگزاری جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی با موضوع فرآیند جذب اعضای هیات علمی از طریق فراخوان

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

جلسه هیئت رئیسه دانشکده پزشکی تهران صبح شنبه ۲۹ تیرماه در سالن شورای دانشکده برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در این جلسه، پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم توسط دکتر توکلی، دکتر رضایی به ارائه گزارشی در خصوص اکران خیریهٔ فیلم "شبی که ماه کامل شد" پرداخت و گفت عواید این اکران صرف سلامت روان کودکان بیمار خواهد شد و در صورت استقبال دانشجویان، این طرح ادامه خواهد یافت. 

در ادامه، دکتر ستارزاده در خصوص دستورجلسه فرآیند جذب اعضای هیات علمی از طریق فراخوان گزارشی ارائه کرد و گفت: قبل از فراخوان، اعلام نیاز گروه‌ها را بررسی و آن را با نقشه علمی گروه مربوطه قیاس می‌کنیم تا اگر تطبیق داشت، اعلام نیاز را با امضای ریاست دانشکده به معاونت آموزشی دانشگاه ارسال نماییم که ارسال نهایی به معاونت آموزشی وزاتخانه انجام شود. 
معاون امور هیئت علمی دانشکده در ادامه گفت: متقاضیان از طریق نشر فراخوان در سایت وزارتخانه خبردار می‌شوند و ثبت‌نام از طریق سامانه الکترونیکی انجام و لیست شرکت‌کنندگان از طریق وزارتخانه به دانشگاه ارسال می‌شود. این لیست از طریق معاونت امور هیئت علمی طی نامه‌ای همراه با فرم‌های مربوطه (بندهای شرطی کارنامه مختص دانشکده پزشکی و فرم مربوط به امتیازات توانایی علمی داوطلب عضویت در هیات علمی دانشگاه‌ها) و لیست اعضای کمیته جذب هیات علمی به گروه‌ها ارسال می‌شود تا  کمیته جذب توسط گروه تشکیل شود.
دکتر ستارزاده در خصوص فرم‌های مذکور نیز توضیحاتی ارائه کرد و سپس اعضای هیئت رئیسه دانشکده به تفضیل در خصوص نحوه ارزیابی داوطلبین جذب هیأت علمی و راهکارهای بهبود آن به بحث و اعلام نظر پرداختند. 

در پایان دکتر نفیسی  توضیحاتی در خصوص نحوه محاسبه مورد نیاز هر گروه آموزشی در معاونت آموزشی دانشگاه پرداختند و از معاونت امور هیات علمی درخواست شد فرمول مورداستفاده برای محاسبه ی نیاز به هیات علمی را در اختیار گروههای آموزشی قرار داده شود تا چنانکه در این راستا پیشنهاد اصلاحی دارند به دانشکده اعلام نمایند تا در این مورد با معاونت آموزشی دانشگاه مکاتبه شود. 
گالری عکس 


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0