امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
12 بهمن 1401

با ارائه گزارش گروه سالمندی، جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پزشکی، جلسه هیات رئیسه دانشکده صبح روز شنبه ۸ بهمن در سالن شورا برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر عمیدی پیشنهاد برگزاری نمایشگاه بهاره در اسفند ماه را ارائه کرد و گفت: در مشورت موافقت و تصویب هیات رئیسه این نمایشگاه در اواسط اسفند ماه برگزار شود.
وی افزود: در صورت موافقت، فراخوان به دانشجویان نیز اعلام خواهد شد تا محصولات هنری، صنایع دستی و ... را برای فروش ارائه کنند.

در ادامه دکتر فاطمه نبوی زاده سرپرست گروه سالمند شناسی گزارشی از وضعیت گروه ارائه کرد و گفت: پس از ادغام و انتزاع دو دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران، ما هم به فکر راه اندازی گروه سالمند شناسی افتادیم.
وی افزود: گروه با سه نفر هیات علمی کار خود را آغاز کرد  و در حال حاضر ۱۷ نفر دانشجوی کارشناسی ارشد دارد‌.
سرپرست گروه سالمند شناسی کمبود نیروی انسانی و فضای فیزیکی را از چالش های گروه عنوان کرد و گفت: علی رغم کاستی ها روند رو به رشد گروه ادامه دارد همچنین با تفاهم نامه هایی که با آسایشگاه کهریزک و درمانگاه بهداشت جنوب منعقد شده، دانشجویان ما برای تکمیل دوره تحصیلی خود با اساتیدشان با این مجموعه ها همکاری آموزشی و ویزیت بیمار دارند.در ادامه دکتر کاشانی معاون آموزش تحصیلات تکمیلی گزارش کوتاهی از جلسه شبکه آزمایشگاهی آموزشی که با حضور دکتر رحیم نیا برگزار شده، ارائه کرد و  گفت: طی جلسه مقرر شد اولین کارگاه کوریکولوم آموزشی برای دانشجویان آناتومی با ارائه درس ایمونوهیستوشیمی و تامین هزینه مواد اولیه برگزار  شود.
دکتر کاشانی همچنین گزارشی از برنامه ۴ ساله معاونت آموزش تحصیلات تکمیلی ارائه کرد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0