امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
2 مرداد 1401

رئیس دانشکده پزشکی: برنامه ۴ساله گروه های آموزشی بر اساس برنامه ۴ ساله دانشگاه تدوین و تکمیل شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی صبح روز شنبه اول مرداد ماه در سالن شورا برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، دکتر کرامتی معاون بین الملل دانشکده به برنامه ریزی دوره های علمی بین الملل ویژه فراگیران پرداخت و گفت: برنامه ریزی هایی که برای فراگیران انجام می‌شود، برنامه‌ای دراز مدت و میان مدت نیست. 
وی افزود: پیشنهاد می شود برنامه بلندمدت تا پایان سال برای گروه های آموزشی ارائه شود.
وی در ادامه سخنان خود به مسئله هماهنگی با گروه های آموزشی اشاره کرد و گفت مشکلی که داریم این است که جلسات فصلی که برگزار می شود متراکم است و صرفا فرصت ارائه مسائل از طرف گروهها صورت می گیرد در صورتی که  معاونت نیاز به جلسات کوچکتر دارد تا بتواند نیازها و خواسته های خود را با آنها  مطرح کند، از این رو پیشنهاد می کنیم جلسات به صورت تفکیکی با گروه ها برگزار شود.
در ادامه دکتر کاشانی معاون آموزش تحصیلات تکمیلی موضوع سخت گیری گروه ها و دانشکده در جذب دانشجوی بین الملل در گروه های علوم پایه را بیان کرد و خواستار تسهیل در این مورد شد.
سپس معاون تحصیلات تکمیلی دانشکده پیرو جلسه قبل به بررسی ساختار گروه های آموزشی طبق برنامه وزارت بهداشت پرداخت و گزینه های مختلف مورد نظر سنجی اعضای هیات رئیسه قرار گرفت.
  دکتر بیگ محمدی رئیس دانشکده گفت از گروه ها خواسته شود تا برنامه چهارساله خود را طبق برنامه چهارساله دانشگاه ارائه دهند و همچنین ایشان در صحبت‌های خود بر موضوع ارجحیت پرورش دادن بر آموزش دادن دانشجو تاکید کرد و استعداد یابی فراگیران را یکی از وظایف مهم اساتید و گروهها دانست.
وی شناسایی توانمندی های فراگیران و پرورش آن ها و فعالیت های جامعه محور و توان پاسخگویی اجتماعی فراگیران را یکی از دغدغه های بزرگ دانشکده به شمار آورد.
سپس با حضور کتر علامه معاون آموزشی دانشگاه ، مدیر گروه و مسئولین گروه E.N.T ، جلسه ادامه یافت و فرم خود اظهاری گروه مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در مورد دغدغه ها و مسائل موجود در گروه مربوطه تبادل نظر و همفکری انجام شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0