امروز : جمعه 4 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
1 اسفند 1400

با تودیع و معارفه معاونین پژوهشی و دانشجویی فرهنگی، جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پزشکی، جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی صبح روز ۳۰ بهمن در سالن شورای دانشکده برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر بیگ محمدی رئیس دانشکده پزشکی گزارشی از جلسه هفته گذشته هیات رئیسه دانشگاه ارائه داد و گفت: گزارش ارزشیابی گروه رادیوتراپی توسط دکتر لباف و افیلیشن دوگانه توسط دکتر رضایی ارائه و آئین نامه پیشنهادی دانشکده ارائه شد.
رئیس دانشکده پزشکی به برگزاری جشن روپوش سفید ویژه دانشجویان پزشکی ورودی ۹۷ اشاره کرد و گفت: این مراسم ۲۳ بهمن با حضور دکتر قناعتی و جمعی از اعضای هیات رئیسه دانشگاه و دانشکده با استقبال دانشجویان برگزار شد.
در ادامه دکتر ایرج کاشانی معاون تحصیلات تکمیلی بحث نظام نامه پرداخت شهریه دانشجویان دکترای تخصصی را مطرح کرد و گفت: با توجه به این که پایان نامه ها در یک ترم قابل انجام نیستند و افزایش سالانه به شهریه ثابت تعیین شده عادلانه نیست و باید بازبینی شود.
وی همچنین به ملاک های انتخاب دانشجویان برتر در جشنواره دانشجویی ابن سینا اشاره کرد و گفت: بهتر است دست اندرکاران جشنواره پیش از انتخاب کاندیداها از گروه های آموزشی استعلام کنند.
در ادامه دکتر نیما رضایی آئین نامه جشن قدر استاد را مطرح کرد و توضیحات مبسوطی از نحوه انتخاب اساتید، محورهای جشنواره‌، آرا فراگیران، کمیته اجرایی مراسم و... ارائه کرد و مقرر شد در صورت مساعد بودن شرایط، چهارمین جشن قدر استاد در اردیبهشت سال ۱۴۰۱ به صورت حضوری برگزار شود. 
در ادامه موضوع تشکیل کمیته ارتقاء علوم پایه واعطای مدرک فلوشیپ به پیشکسوتان رشته های مربوطه، توسط دکتر علی حسین ثابت معاون امور هیات علمی دانشکده مطرح و توسط اعضا به بحث گذاشته شد.
در پایان جلسه هیات رئیسه مراسم تودیع و معارفه معاونین پژوهشی و دانشجویی فرهنگی دانشکده برگزار شد و دکتر بیگ محمدی با اعطای لوح تقدیر از زحمات ۱۶ ساله دکتر آخوندزاده معاون پیشین پژوهشی دانشکده پزشکی و دکتر سید روح ا... میری معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده قدر دانی کرد و حکم انتصاب دکتر نیما رضایی به عنوان معاون جدید پژوهشی دانشکده پزشکی و حکم انتصاب دکتر سعید پور حسن به عنوان معاون جدید دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی را اعطا کرد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0