امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
30 آبان 1400

از تاکید بر تقویت منتورینگ دانشجویی تا توسعه فعالیت های بین المللی در جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دکتر بیگ محمدی با تاکید بر توسعه فعالیت های دانشکده در سطح بین الملل گفت: با توجه به پتانسیل بالای دانشکده بویژه در بخش های بالینی باید بیش از گذشته در این حوزه فعالیت صورت گیرد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشکده پزشکی، جلسه هیات‌رئیسه دانشکده پزشکی صبح روز شنبه 29 آبان در سالن شورا برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر کاشانی با انتقاد از نحوه انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه در جشنواره دانشجویی ابن سیناگفت: با توجه به پروسه خود معرفی در این جشنواره، بهتر است در کنار بررسی رزومه افراد، از گروه های محل تحصیل آنها نیز استعلام شود.

دکتر کاشانی از تکمیل تمام اطلاعات آموزشی گروه ها در صفحه هر گروه در وب سایت دانشکده خبر داد و گفت: طرح درس تمام دوره ها در هر گروه به طور مرتب تکمیل شده و در شروع هر ترم توسط کارشناس مربوطه راستی آزمایی می شود.
وی افزود: 11 گروه آموزشی علوم پایه در دانشکده پزشکی، 15 رشته، 25 مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و 341 طرح درس داریم.
در ادامه بحث منتورینگ دانشجویان در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی به عنوان یک کار ارزشمند و بسیار موثر مطرح و بر تقویت آن تاکید شد.
در ادامه دکتر بیگ محمدی بر توسعه فعالیت های دانشکده در سطح بین الملل تاکید کرد و گفت: با توجه به پتانسیل بالای دانشکده بویژه در بخش های بالینی باید بیش از گذشته در این حوزه فعالیت صورت گرفته و دانشکده نقش فعال و تعیین کننده در این حوزه داشته باشد.

 دکتر لباف موضوع اعضای هیات علمی که درخواست گذراندن دوره آموزش کوتاه مدت در گروه های آموزشی بالینی را دارند مطرح کرد و گفت: برای این دوره ها که اعضای هیات علمی سایر دانشگاه ها به گروه های آموزشی بالینی دانشکده پزشکی مراجعه می کنند، از ثبت نام تا پرداخت هزینه و صدور مدرک ساز و کار مشخصی وجود ندارد و باید ساختارمند شود.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0