امروز : سه شنبه 8 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
19 دی 1400

مراسم تکریم و معارفه مدیر پیشین و جدید دفتر توسعه آموزش دانشکده پزشکی برگزار شد

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي تهران دانشکده پزشکي، دکتر بیگ محمدی در جلسه هيئت رئيسه دانشکده پزشکي روز شنبه 18 دي در سالن شوراي دانشکده برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س)که هفته گذشته بود، گفت: شهید سلیمانی جز پدیده های عصر حاضر بودند که در صفحه این کشور به ثبت رسیدند و در زمره مشترکات ما ایرانیان خواهند بود.
وی با اشاره به جایگاه با عظمت حضرت زهرا، افزود: ان شاءا... از استقامت و صبر و پایداری آن حضرت در ترویج دین بهره برده و الگو بگیریم.
رئیس دانشکده پزشکی در ادامه با اعطای حکم دکتر سمیرا رجایی، طی اعطای لوح تقدیر از خدمات دکتر خواجوی راد تشکر کرد.
در ادامه و پیش از دستور، دکتر بیگ محمدی در خصوص قوانین مربوط به بازنشستگی اساتید صحبت کرد و گفت: اساتید با ۳۰ سال خدمت و سن ۶۵ سال می‌توانند بازنشسته شوند، که برای اساتید با درجه ممتاز تا ۷۵سال افزایش می یابد و با نظر هیات امنا تا ۸۰ سال نیز قابل افزایش است.
در جلسه امروز هئیت رئیسه برنامه چهارساله دانشکده شامل برنامه اختصاصی هر معاونت خود متشکل از اهداف کلان، راهبرد، شاخص و وضعیت اجرایی جهت ارائه در دانشگاه  ارائه و مورد بررسی قرار گرفت.
 توضیح اینکه طبق روال هر چهار سال در دانشگاه، معاونت ها، دانشکده ها و بيمارستان هاي دانشگاه بايد برنامه چهار ساله خود را ارائه دهند.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0