امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
5 بهمن 1398

از رد درخواست پذیرش دانشجویان دانشگاه آزاد تا تعیین تکلیف بورس داخل کشور اعضای هیات علمی در جلسه هیات رئیسه دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
گالری عکس

در نشست هیات رئیسه دانشکده پزشکی درخواست دانشگاه آزاد جهت پذیرش کارآموز و کارورز مطرح و شیوه جدید معرفی اعضای هیات علمی بالینی جهت دوره فلوشیپ و فوق تخصص تعیین تکلیف شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، در نشست هیات رئیسه دانشکده پزشکی که روز شنبه 5 بهمن در سالن شورای دانشکده برگزار شد، دکتر قدیری مدیر انفورماتیک دانشکده پزشکی توضیحاتی راجع به سایت جدید دانشکده ارائه داد و گفت: با توجه به اشکالات و ایرادات سایت فعلی دانشکده، وب سایت را باز طراحی خواهد شد تا علاوه بر برآورده کردن انتظارات اعضای هیات رئیسه و مخاطبان سایت، زیر ساخت های لازم برای تغییرات تا ده سال آینده تامین کند.
وی با بیان این که وب سایت به عنوان ویترین دانشکده است، اظهار داشت: سایت فعلی پالایش شد و همچنین چندین سایت داخلی و خارجی با دقت زیاد رصد شد، تا در طراحی سایت جدید دانشکده پزشکی اجرایی شود.
دکتر قدیری ادامه داد: در  راستای بازطراحی سایت جدید، با چندین شرکت وارد مذاکره شده و پروپوزال و درخواست های خود را در اختیار آنها قرار دادیم تا در نهایت با شرکتی که با دانشگاه همکاری می کرد وارد مذاکره شدیم که پس از دریافت نظرات کارگروه نمایندگان اعضای هیات رئیسه دانشکده، وارد فاز اجرایی خواهد شد.
در ادامه اعضای هیات رئیسه تاکید کردند در قرار جدید باز طراحی سایت، انتظارات معاونت ها لحاظ شود و کار با دقت، پشتیبانی، صحیح انجام شود و در نهایت قرارداد به گونه ای تنظیم شود که حقوق قانونی دانشکده برای پیگیری های بعدی لحاظ شود.
در ادامه نماینده شرکت طرف قرار داد سایت دانشکده، توضیحاتی راجع به توانمندی های نرم افزار تحت وب سایت جدید ارائه کرد.
توضیح این که در صورت تامین نظرات و نیازهای مطرح شده از سوی اعضای کارگروه هیات رئیسه و مسئولین انفورماتیک دانشکده، قرار داد با این شرکت نهایی خواهد شد.
در ادامه دکتر آرش عکاظی معاون آموزش پزشکی عمومی دانشکده پزشکی در خصوص درخواست دانشگاه آزاد جهت پذیرش کارآموز و کارورز را مطرح کرد، این درخواست به دلیل عدم ظرفیت پذیرش دانشجوی جدید در بیمارستان های تابعه دانشکده رد شد.
دکتر نفیسی در پاسخ به این درخواست و رد آن گفت: اگر ظرفیت اضافی در دانشکده پزشکی ایجاد شود نسبت به پذیرش دانشجو و افزایش ظرفیت از طریق کنکور اقدام خواهیم کرد. 
در ادامه دکتر رویا ستارزاده معاون امور هیات علمی و دکتر نیما رضایی معاون بین الملل دانشکده در خصوص شیوه جدید معرفی اعضای هیات علمی بالینی جهت دوره های تکمیلی و فوق تخصصی و استفاده از ماموریت آموزشی صحبت کردند که مقرر شد اول مهرماه هر سال نامه ای از معاونت امور هیات علمی برای مدیران گروه های بالینی ارسال شود و درخواست متقاضیان شرکت در آزمون های فوق تخصص و فلوشیپ و بورس داخلکشور نهایت تا اول آبان ماه از طریق مدیر گروه به ریاست دانشکده ارسال و سپس در جلسه شورای بورس بالینی داخل کشور دانشکده مطرح و نتایج تا پایان آبان ماه همان سال به مدیران گروه ها اعلام گردد.
دکتر ستارزاده با تاکید بر این که اعضای هیات علمی غیر تعهداتی می توانند درخواست خود را ارسال کنند، گفت: در روش جدید، از ابتدا مشخص است که روش پذیرش چگونه است و فرد از چه طریقی مرخصی بدون حقوق، بورس و... اقدام به ادامه تحصیل خواهد کرد.
 توضیح این که ریاست دانشکده، معاونت امور هیات علمی دانشکده، معاون بین الملل دانشکده مدیران گروه های اموزشی مربوطه، کارشناسان معاونت های مرتبط از اعضای شورای بورس بالینی داخل کشور دانشکده پزشکی هستند که در خصوص درخواست ها تصمیم گیری خواهند کرد.
همچنین در نشست امروز هیات رئیسه، مراسم تکریم و معارفه دکتر جواد توکلی و دکتر سید روح اله میری معاون جدید دانشجویی- فرهنگی و دکتر علیرضا سیما و دکتر فرشاد علامه مدیر دفترتوسعه آموزش دانشکده پزشکی برگزار شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0