امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
17 شهریور 1398

برگزاری جلسه آموزش میز خدمت به کارشناسان آموزش دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

دکتر ترابی در حاشیه جلسه آموزشی میز خدمت به کارشناس آموزش دانشکده پزشکی، خبرداد: فرآیند فارغ التحصیلی دانشجویان، الکترونیک می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، جلسه آموزش نحوه کارکرد میز خدمت به کارشناسان معاونت های آموزش پزشکی عمومی، تحصیلات تکمیلی و آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی با حضور دکتر ماشاءا... ترابی رئیس میز خدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه، ایمان عروجی مدیر امور اداری دانشکده پزشکی و جمعی از کارشناسان آموزش، دبیرخانه و امور اداری دانشکده پزشکی پیش از ظهر امروز 17 شهریور ماه در سالن شورای دانشکده پزشکی برگزار شد.
در این جلسه دکتر ترابی با تاکید بر حذف کاغذ از روند ارتباطات اداری در سطح دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: همچنین با استفاده از گزینه شبکه دولت در سیستم اتوماسیون و میز خدمت دانشگاه، اگر نامه ای قرار باشد از سوی یکی از دانشکده ها و یا مجموعه های تابعه دانشگاه به نهاد و سازمانی خارج از دانشگاه ارسال شود، به دبیرخانه مرکزی دانشگاه ارسال و از آنجا به صورت الکترونیک به سازمان مدنظر ارسال خواهد شد.
دکتر ترابی در خصوص نامه نگاری از سوی مجموعه های تابعه دانشگاه با بخش خصوصی گفت: زیر ساخت های الکترونیک در دانشگاه فراهم شده و در اتوماسیون قابلیتی با عنوان تبدیل نامه به ایمیل یا ایمیل به نامه دیده شده که در راستای حذف کاغذ و کمک به الکترونیک شدن فرایند ارتباطات اداری دارد.
وی با تاکید بر حذف حداکثری کاغذ در انجام امور اداری گفت: نامه نگاری و برنامه ریزی های اولیه در راستای الکترونیک شدن روند فارغ التحصیلی دانشجویان انجام شده است و بزودی این پروسه الکترونیک خواهد شد.
توضیح این که میز خدمت دانشکده پزشکی پس از برگزاری جلسات هماهنگی طی چند روز آینده در ساختمان شماره یک دانشکده افتتاح خواهد شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0