امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
10 مهر 1398

جلسه کمیته اجرایی گرامیداشت هفته کودک در مرکز طبی کودکان برگزار شد/ 13 تا 19مهر اجرای ویژه برنامه هفته کودک در مرکز طبی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی،  برنامه های  مختلفی برای هفته کودک در مرکز طبی کودکان قطب علمی اطفال کشورکه قرار است از سیزدهم الی نوزدهم مهرماه جاری برگزار شود، پیش بینی شده است.
کمیته اجرایی ویژه برنامه هفته کودک در مرکز طبی شامل اعضا هیئت علمی، کارکنان، پرسنل پرستاری و دستیاران و کارورزان هستند. شعار «آینده را باید ساخت» برای گرامی‌داشت این هفته انتخاب شده ‌است.
برنامه های خاصی برای روزهای مختلف هفته کودک توسط دستیاران مرکز طبی کودکان دکتر مهناز الفت، دکتر کوثر اثنی عشری، دکتر مونا شیرخانلو، دکتر توران چگینی، دکتر نینا گوزلی، دکتر ریحانه علی پورو دکتر زهرا ردائی با مشارکت اینترن های بیمارستان توسط دکتر جمشیداف پیش بینی و پیگیری شده است. 
دکتر مهسا درودیان مطلق مسئول این دستیاران گزارش جلسات قبلی و پیگیری های صورت گرفته برای این هفته را در این جلسه بیان کرد. این فعالیت ها زیر نظر دکتر کدیور با همکاری پیرموذن، بهجت، علایی، بشیری، میرزایی، نعلبران، فولادی و محمودی از واحدهای مختلف بیمارستان به علاوه دکتر نوائی و دکتر اسدآبادی از اعضا هیئت علمی بیمارستان با حمایت ریاست بیمارستان و مشارکت دکتر رهنما مدیر و خلیل زاده مترون بیمارستان با هدف ارتقا آگاهی جامعه نسبت به سلامت و خواسته های کودکان با ایجاد فضای با نشاط با مشارکت کودکان برنامه ریزی شده است.
دکتر فاطمه خوشنوای فومنی رئیس اداره هنری و فوق برنامه دانشگاه هم در برگزاری این برنامه همکاری دارد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0