امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
1 آذر 1400

اعلام برنامه های توانمندسازی پایگاه بسیج کارکنان دانشکده پزشکی به مناسبت هفته بسیج

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، هفته بسیج، بزرگداشت جان فشانی‌هایی است که برای سربلندی این سرزمین در ۵ آذر ۱۳۵۸ با هوشمندی حضرت امام خمینی (ره) و عدالت خواهی میلیون‌ها انسان با ایمان تشکیل شد و پس از تصویب مجلس شورای اسلامی در دی ۱۳۵۹ به صورت قانونی رسمیت پیدا کرد.
بسیج، یکی از ماندگارترین یادگارهای حضرت امام (ره) و از مهمترین سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی است که با برنامه ریزی جامع، فعالیت منسجم و بهره گیری از توان نیروهای مردمی، به نهادی تحول‌آفرین و قدرتمند تبدیل شده و نقشی ارزنده در سرنوشت میهن دارد.
بسیج تنها یک نهاد و سازمان نظامی نیست، بلکه یک تفکر و یک فرهنگ عمیق است و بسیجی بودن یک ارزش و آمادگی برای دفاع از حق و حق پرستی و پاسداری و صیانت از حق است از این رو وظیفه‌ی همه ماست تا با پاسداشت رشادت بسیجیان، و ترویج و تقویت فرهنگ بسیجی‌گری و روحیه‌ی ایثار و شهادت طلبی، مسیر روشن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و اجرای منویات امامین انقلاب را فراهم نمائیم.
 ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان گرانقدر و به‌ویژه به اعضای بسیجی غیور، بصیر و فداکار خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران که به ندای ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) لبیک گفته و با نیتی خیرخواهانه همواره همراه و همگام با سیاست‌های کلان کشور بوده اند. سربلندی این دلاورمردان عرصه ایثار و مجاهدت را در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت بی‌منت به اقشار مختلف مردم، از خداوند منان خواستاریم. به اطلاع می رساند پایگاه شهید محمد شکری دانشکده پزشکی در راستای توانمند سازی کارکنان و دانشجویان دانشکده، برنامه ها و کارگاه هایی را تدارک دیده است که از عموم علاقه مندان جهت شرکت در این برنامه ها دعوت به عمل می آید.

لینک ثبت نام


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0