امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
30 آبان 1397

دکتر نفیسی: از دانشجوی پزشکی انتظار می رود استعدادهایش را چندجانبه رشد دهد

حذف
تک ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 دکتر نفیسی، در افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی دانشجویان گفت:از دانشجوی پزشکی انتظار می‌رود استعدادهایش را چندجانبه رشد دهد تا در زمینه‌های فرهنگی، ادبی و هنری هم حرفی برای گفتن داشته باشد.

رئیس دانشکده پزشکی در مصاحبه ای کوتاه در خصوص جشنواره گفت: فرصت خوبی است تا دانشجویان توانمندی های غیردرسی و علمی خود را به نمایش بگذارند و تک بعدی بودن دانشجوها در زمینه علمی و درسی، برای رشد توانمندی هایشان خوب نیست.

وی افزود: انتظار داریم از فردی که در حوزه پزشکی فعالیت دارد، استعدادهای خود را به صورت چند جانبه رشد دهد و در زمینه های فرهنگی، ادبی و هنری هم بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد.

دکتر نفیسی در مورد برپایی نمایشگاه و کیفیت آثار دانشجویان گفت: باتوجه به اینکه برای اولین بار این نمایشگاه برپا می شود، خیلی جالب است که دانشجویان در یک طیف گسترده ای و سبک ها و سلایق خیلی متفاوت و در سطوح حرفه ای متفاوت آثارشان را به نمایش گذاشتند و برای دفعه اول خیلی خوب است و مطمئناً در دوره های بعدی با برنامه و قدرت بیشتری در جشنواره شرکت خواهند کرد.

دکتر نفیسی همچنین پیامی به دانشجویان فعال عرصه های فرهنگی و هنری داد و گفت: در ابتدا به ایشان تبریک می گویم و تشکر می کنم، رشته پزشکی و رشته های این حوزه بسیار سنگین و سر و کار داشتن با بیمار و بیماری تلخ و سخت است که لازم است در زمینه های دیگر هم فعالیت داشته باشند تا از آن فضا خارج شوند و استراحت به ذهن شان بدهند که انجام فعالیت های فرهنگی و هنری کمک می کند تا بتوانند در مسیر اصلی خودشان در حوزه پزشکی قدم بگذارند.

گفتنی است نمایشگاه هنرهای تجسمی نخستین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور دکتر نفیسی رئیس دانشکده پزشکی و دکتر حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، رسماً افتتاح شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0