امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
21 اسفند 1397

نخستین جشنواره بزرگداشت مقام استاد در دانشکده پزشکی برگزار می شود

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن


قدر استاد،نخستین جشنواره بزرگداشت مقام استاد دانشکده پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی ،به مناسبت روز استاد،۱۲ اردیبهشت ماه  سال ۹۸نخستین جشنواره بزرگداشت مقام استاد در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.


نظر به ارزش والای مقام استاد و در راستای تکریم مقام استاد، بر آن هستیم تا همزمان با روز استاد (۱۲ اردیبهشت ماه) بناست از استادان برگزیده دانشکده پزشکی در سه حیطه آموزشی، پژوهشی و بخش ویژه تقدیر به عمل آید.

 دانشجوی گرامی،خواهشمند است ما را در انتخاب شایسته ترین استادان جهت تقدیر یاری نموده و پیشنهادهای خود را به عنوان نامزدهای این جشنواره در فرم زیر مشخص فرمایید.
 در فرم زیر ۳ نفراز برترین استادان از نظر آموزشی و ۱ نفر استاد از نظر پژوهشی خود که شایسته تقدیر در این جشن میدانید را معرفی نمایید.

توضیح اینکه کلیه اطلاعات این فرم محرمانه خواهد بود و تنها جهت اطمینان از عدم ثبت دو پاسخ توسط یک فرد اخذ می شوند.

پیشاپیش از همکاری شما در انتخاب شایسته ترین استادان دانشکده پزشکی کمال تشکر را داریم.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 14 14 14

با سلام و احترام آقاي دكتر شفارودي در زمينه آموزشي، پژوهشي و اخلاقي بهترين هستند. و تنها استادي هستند كه فقط به منافع دانشجو و دانشگاه مي انديشند. اميدوارم ايشان انتخاب گردند زيرا در غير اينصورت بي إنصافي صورت گرفته است با تشكر

دکتر شفارودی

سلام جناب دکتر شفارودی، استادی فرهیخته و با اخلاق میباشند و در تمام زمینه های آموزشی و پژوهشی تبحر لازم را دارند، امیدوارم از ایشان در تمام امور آکادمیکی استفاده شود.

دکتر شفارودی

با عرض سلام خدمت شما، استاد شفارودی بسیار دلسوز ولی در عین حال سخت گیر هستند و به فکر ارتقائ سطح کیفی آموزش هستند در امور پژوهش هم اگر به ایشان فرصت داده شود مطمئنا برترین هستند اما آقایان اساتید دیگر فقط به فکر بالا بردن عدد h_index خود هستند و اهمیتی به آموزش نمیدهند باید بگویم فکری به حال دانشکده پزشکی بکنید، اساتیدی که دیر می آیند و زود میروند و فقط در کلاس خاطره تعریف می‌کنند استاد نیستند و شما به عنوان یک قاضی عادل باید فرد درست را انتخاب کنید.

سلام- دکتر شفارودی

دکتر شفارودی

استاد شفارودی

Dr shafaroudi

Shafaroodi

دكتر شفارودي

دكتر شفارودي

جناب دکتر شفارودی

آقاي استاد شفارودي