امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
28 مرداد 1398

دکتر ترابی: کاهش مصرف کاغذ، سرعت و دقت در تبادلات اداری ماحصل استفاده از میز خدمت

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
 دکتر ترابی  از الکترونیک شدن ارسال تاییدیه تحصیلی به دانشگاه خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از مهر 98، تاییدیه تحصیلی دانشجویان جدیدالورود از طرف آموزش و پرورش و به صورت الکترونیک به دانشگاه ارسال خواهد شد.

دکتر ماشا ا.. ترابی رییس دبیرخانه مرکزی، میزخدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه در حاشیه جلسله هماهنگی افتتاح میز خدمت دانشکده پزشکی در گفت و گو با روابط عمومی دانشکده پزشکی با بیان این که سیاست دانشگاه بر الکترونیک شدن ارتباطات اداری استوار است گفت: هدف ما این است که تبادل غیر الکترونیک نداشته باشیم برنامه ریزی ها از جمله بهره برداری از امضای الکترونیک نیز در راستای تحقق این هدف است

وی با اشاره به تاکید دانشگاه در راستای الکترونیک کردن فرآیند های اداری ادامه داد: در دستور العمل اجرایی بودجه امسال که ابلاغ شده ، بندی قید شده است که طی آن باید حداقل سه فرایند اداری الکترونیک شوند تا بودحه به آنها تعلق بگیرد، اگر واحدی موفق به الکترونیک کردن کردن سه فرایند نشود، موفق به دریافت کامل بودجه نخواهد شد. البته سیاست های تشویقی نیز در صورت اجرای موفق الکترونیک کردن فرآیند ها در نظر گرفته شده است.

دکتر ترابی کاهش مصرف کاغذ، کاهش هزینه ها صرفه جویی در زمان هم برای کارشناسان ادارات هم ارباب رجوع، سرعت و دقت در انجام تبادلات اداری، تکریم ارباب رجوع را ماحصل راه اندازی و استفاده از میز خدمت دانست.

وی با اشاره به کاهش چشمگیر مصرف کاغذ در استفاده از میز خدمت به یک تجربه موفق در بهره گیری از میز خدمت اشاره کرد و گفت: امسال دانشگاه در دانشکده های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی بعد از 14 سال، اقدام به برگزاری ترم تابستانی کرد که تمام مراحل از ثبت نام تا تایید در قالب میز خدمت انجام شد، که در این فرآیند 700 نفر ثبت نام کردند با 500 درخواست موافقت شد، کل مراحل در طی یک هفته انجام شد در صورتی که اگر قرار بود ثبت نام حضوری انجام می شد شاید نیاز به دو ماه زمان داشت.

دکتر ترابی در ادامه از الکترونیک شدن ارسال تاییدیه تحصیلی به دانشگاه خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از مهر 98، تاییدیه تحصیلی دانشجویان جدیدالورود از طرف آموزش و پرورش و به صورت الکترونیک به دانشگاه ارسال خواهد شد.

توضیح این که میز خدمت دانشکده پزشکی هفته آینده در طبقه همکف، ساختمان شماره یک دانشکده افتتاح خواهد شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0