امروز : چهارشنبه 2 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
17 شهریور 1398

20 شهریور، آخرین مهلت ثبت نام و تکمیل مدارک میهمانی دانشجویان

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
دانشجویانی که با میهمانی آنها در نیمسال اول 99-98 موافقت شده تا 20 شهریور فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه سیپاد نسبت به ثبت نام و تکمیل مدارک اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، طبق اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه،دانشجوياني كه با ميهماني آنها در نيمسال اول سال تحصيلي 99-98 در دانشگاه علوم پزشكي تهران موافقت گرديده؛ مي توانند از روز شنبه مورخ شانزدهم شهريورماه تا پايان وقت روز چهارشنبه مورخ بيستم شهريورماه  با مراجعه به سايت
سیپاد (بخش دانشجویان مهمان) و اسكن و تکمیل مدارک درخواستی نسبت به ثبت نام و دريافت شماره دانشجويي خود اقدام کنند.
فایل اسکن شده فرم ميهمان صادر شده توسط دانشگاه مبداء، تمام صفحات شناسنامه، كارت ملي(پشت و رو) و عكس از جمله مدارک مورد نیاز برای تکمیل ثبت نام است.
دانشجویان برای آگاهي از تكميل بودن و تاييد مدارك باید بعد از يك روز كاري به سايت مراجعه و شماره دانشجويي خود را مشاهده کنند تا در  صورت مشاهده پيام مدارك ناقص، سريعاً نسبت به رفع آن اقدام کنند.
توضیح این که دانشجوياني كه نيمسال قبل در اين دانشگاه مهمان بوده اند و داراي شماره دانشجويي هستند نيازي به اسكن مدارك ندارند و صرفا تكميل فرم جهت فعال نمودن شماره دانشجويي کافی است. ضمناً مبلغ 10 درصد  به مبلغ شهریه دانشجویان اضافه شده است.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0