امروز : جمعه 4 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
21 اردیبهشت 1401

انتصاب دکتر محمدرضا کرامتی به عنوان سرپرست معاونت بین الملل دانشکده پزشکی و تقدیر از خدمات دکتر نیما رضایی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پزشکی، دکتر بیگ محمدی رئیس دانشکده پزشکی طی حکمی دکتر محمدرضا کرامتی را به عنوان سرپرست معاونت بین الملل دانشکده پزشکی منصوب و از خدمات ارزشمند  دکتر نیما رضایی قدردانی کرد.
متن حکم به این شرح است: 

جناب آقاي دکتر محمدرضا کرامتی
استاد محترم  گروه آموزشی جراحی عمومی دانشکده پزشکی

 با سلام و احترام
 نظر به تعهد، سرآمدی، تجربیات و توانمندي‌هاي ارزشمند، بدين‌وسيله جنابعالي را به عنوان سرپرست معاونت بین الملل دانشکده منصوب مي‌نمايم. انتظار مي رود با بهره مندي از تجارب خود و سایر همکاران و صاحبنظران این حوزه و علاوه بر تدبير امور جاري، نسبت به برنامه‌ريزي جهت امور زير تا حصول نتيجه، اهتمام ويژه مبذول فرمائيد:

•    سكانداري معاونت بین الملل دانشکده پزشکی در راستاي نيل و تحقق نقشه جامع علمي دانشگاه 
•    تعيين اولويت‌هاي آن حوزه با توجه به اسناد بالادستي به ويژه نقشه علمي دانشگاه
•    تلاش جدی در زمینه های مختلف بین المللی سازی و تمهید شرایط مناسب تر جذب دانشجوی بین المللی
تسهیل و فراهم نمودن عادلانه و بهینه شرایط و فرصت ها برای استفاده از فرصت های مطالعاتی، شرکت در کنگره ها و سفرهای برنامه‌ریزی شده اعضای هیات علمی و دانشجویان بر اساس ضوابط و مقررات
توجه خاص به ارتقای کرامت نیروی انسانی همراه با افزایش بهره وری کارکنان با ترغیب به آموزش زبان دوم در همه سطوح 
•   توسعه و توجه  خاص به ارتباطات بین المللی بویژه استفاده از توان علمی ایرانیان خارج از کشور
•   صيانت از منابع فيزيکي و مالي، خلق منابع جديد و مديريت هزينه‌ها

     انتظار مي‌رود با تعامل سازنده با ساير معاونين و رؤساي دانشکده‌ها و بيمارستان‌ها، بهره‌مندي از توان مديران و کارشناسان آن حوزه و جلب همکاري اعضاي محترم هيأت علمي دانشگاه علاوه بر تدبير امور جاري، نسبت به برنامه‌ريزي لازم تا حصول نتيجه، اهتمام ويژه مبذول فرمائيد.
  اميد مي‌رود حوزه بین الملل دانشکده با به کار گرفتن تمام توان و ظرفيت، به حركت خود با سرعت و شتاب مطلوب در جهت اهداف تعيين شده ادامه دهد. از درگاه خداوند متعال توفيق شما را در انجام امور محوله خواستارم.
دکتر محمدتقی بیگ محمدی
رئیس دانشکده پزشکی


متن تقدیرنامه دکتر رضائی به این شرح است:
   استاد ارجمند، جناب آقای دکتر نیما رضائی  
  توفیق خدمت صادقانه و خالصانه در صحن مقدس دانشگاه در مسیر اعتلای  دانش و سالها فعالیت موثر در حوزه تحقیقات و پژوهش، موهبتی بی بدیل است که نصیب شایستگانی چون حضرتعالی می شود.
   اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان یکی از مقاطع  ارزشمند  خدمات   خویش را در دوران مسئولیت خطیر«معاونت بین الملل دانشکده » با سربلندی   به  پایان رسانده و آماده خدمت در سنگری دیگر از دانشگاه علوم پزشکی تهران  نماد آموزش عالی کشور هستید، صمیمانه از دقت و دلسوزی جنابعالی که راهگشای ارائه خدمات مطلوب به دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشکده بوده تقدیر و تشکر نموده و به پاس تجلیل از زحمات خالصانه   حضرتعالی  این لوح سپاس  را تقدیم می دارم.
  ازدرگاه ایزد منان موفقیت وسرافرازی بیش از پیش برای شما مسئلت دارم.
دکتر محمدتقی بیگ محمدی
رئیس دانشکده پزشکی


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0