امروز : چهارشنبه 9 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
24 تیر 1397

گفتگو با دکتر نفیسی، در روز برگزاری آزمون ارتقا:  خداقوت به همکاران و آرزوی موفقیت برای دستیاران

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن

دکتر شهریار نفیسی در روز برگزاری آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه تخصصی سال ۹۷ از تمام اساتید و عوامل فنی و اجرایی که در برگزاری این آزمون همراهی و همکاری داشته‌اند قدردانی نمود.


به تمام این عزیزان خداقوت و خسته‌نباشید می‌گویم و برای تمام دستیارانی که در یک سال گذشته تلاش و تمرین کردند تا حضور موفق و مطلوبی در این آزمون داشته باشند، آرزوی موفقیت روزافزون دارم. 
رئیس دانشکده پزشکی یادآور شد که برای برگزاری این آزمون از چندین هفته قبل مقدمه‌چینی‌ و آماده‌سازی شده و دوستان زحمات زیادی را متقبل شده‌اند تا بتوانند طراحی سوالات و برگزاری آزمون و رسیدگی به اعتراضات را به شکل مطلوبی انجام دهند. 
وی درباره ماهیت و هدف این آزمون گفت: همانطور که می‌دانید، این آزمون که به صورت سالانه برگزار می‌شود، ابزاری است برای ارزیابی دانش و مهارتی که دستیاران در طول یک سال کسب می‌کنند و آماده می‌شوند تا مرحله‌به‌مرحله مهارت‌ها و توانمندی‌های نظری و عملی خود را ارتقا دهند و در نهایت به مرحله فارغ‌التحصیلی برسند و به عنوان یک متخصص متعهد به جامعه خدمت کنند.
دکتر نفیسی در خصوص اهمیت این آزمون نیز تاکید کرد که منطقه آمایشی ۱۰ که مهم‌ترین دانشگاه‌های کشور از جمله دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی و سایر دانشگاه‌های مستقر در تهران را شامل می‌شود، در این آزمون به صورت مشترک شرکت می‌کنند و اساتید برجسته دانشگاه‌های این منطقه نیز در طراحی سوالات این آزمون مشارکت دارند.
گفتنی است آزمون ارتقاء دستیاری و گواهینامه تخصصی ۹۷ در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه در دانشکده پزشکی تهران برگزار شد.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0