امروز : یکشنبه 13 فروردین 1402 Rss | صفحه اصلی دانشکده
16 دی 1397

انتصاب دکتر حسن هاشمی به سمت مدیر گروه آموزشي رادیولوژی دانشکده پزشکی

حذف
دو ستونه
حذف
ویرایشگر متن
​به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، دكتر عباسعلی کریمی، رئيس دانشگاه در حکمی دکتر حسن هاشمی را به سمت مدیر گروه آموزشي رادیولوژی دانشکده پزشکی منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است: 

جناب آقای دکتر حسن هاشمی
دانشیار محترم گروه آموزشی رادیولوژی دانشکده پزشکی
سلام عليكم 
 پيشرفت و ارتقاء جايگاه دانشگاه در عرصه آموزش، پژوهش و ارائه خدمت در گرو فعاليت هدفمند گروه‌هاي آموزشي است كه با بهره‌مندي از اساتيد مجرب و متعهد، خاستگاه پويايي و بالندگي علمي در دانشگاه هستند. در اين راستا به استناد آئين‌نامه جامع مديريت دانشگاه‌ها و دستورالعمل «فرآيند پيشنهاد مديران گروه‌هاي آموزشي به رئيس دانشگاه» مصوب 1392.9.10 و اصلاحیه دستورالعمل مصوب 1396.11.29 شوراي دانشگاه، با توجه به ارزيابي فعاليت‌هاي گروه در دوره گذشته و بنا به پيشنهاد رئيس محترم دانشكده پزشکی، جنابعالی را به سمت مدیر گروه آموزشي رادیولوژی دانشکده پزشکی منصوب می‌نمایم.
انتظار مي‌رود در اين دوره مديريت، با برنامه‌ريزي و استفاده بهينه از كليه منابع و بهره‌مندي از توان اعضاي هيأت علمي محترم و دانشجويان عزيز آن گروه، علاوه بر وظايف مصرح در آئين‌نامه مديريت دانشگاه‌ها، مواد ابلاغ قبلي را همچنان با جديت پيگيري فرمائيد.
ضروري است ضمن ارسال گزارش يك‌ساله به رئيس محترم دانشكده در مورد پيشرفت امور، زمينه ارائه بازخورد مناسب و كمك به ارتقاء گروه را فراهم آوريد.
توفيق جنابعالی و كليه اعضاء محترم هيأت علمي و ساير همكاران گروه را از خداوند متعال خواستارم.


منبع:پورتال دانشکده

نظرات
5/5 0 0 0